Kristāla lodes

7.00€
Noliktavā: 2

lode avanturīns 30mm

Avanturīns (zaļais) (zaļais kvarcs) – dažreiz saukts par debesu akmeni. Attīra mentālo, emocionālo, ēterisko un fizisko ķermeni. Palielina labklājību, veiksmi, pašapziņu, uzlabo līdera spējas, un attīstīta radošumu. Ideāls meditācijas akmens. Meditācijas laikā var atklāt, kas jūs dara laimīgu vai nelaimīgu. Spēcina jūsu motivāciju un individualitāti. Var pielietot, lai izraisītu viedus sapņus, sniegtu atbildes, ieskatītos nākotnē, un palielinātu psihiskās spējas. Atbrīvo no negatīvām enerģijām, blokādēm un slimībām. Var palielināt optimismu un dzīvesprieku, sniegt emocionālu mieru. Ja jūtaties emocionāli ievainots, zaļais avanturīns palīdzēs uzlabot pašsajūtu. Palīdz kontaktēties ar elementu būtnēm. Kā visi kvarci arī avanturīns palīdz absorbēt vides piesārņojumu un elektromagnētisko smogu, tāpēc mājās ieteicams turēt pie elektroierīcēm. Atbrīvo no uzmācīgām domām.

Lietojot kopā ar moldavītu, rada spēcīgu enerģētisku sadarbību, īpaši, lielu dzīves pārmaiņu brīžos. Kombinācijā ar šungītu, palīdz veicināt tā spēju mazināt alerģiskus stāvokļus un veselības problēmas. Labi sader kopā arī ar praziolītu (zaļo ametistu), morganītu, rozā un zaļo turmalīnu.

Palīdz reģenerācijai, īpaši pēc sirds operācijas vai lēkmes, pret sirds sāpēm (arī emocionālām), ādas izsitumiem, alerģiskiem stāvokļiem, pēc slimības periodā. Mazina nemieru, bailes, panikas lēkmes, stresu un regulē sirds ritmu. Mazina dusmas un aizkaitinājumu, līdz pret cirkulācijas traucējumiem, tuvredzību. Spēcina kājas, locītavas un muskuļaudus. Palīdz pie plaušu, aknu, sīnusu un sirds (arī asinsspiediena) kaitēm. Piemīt pretiekaisuma efekts. Pazemina holesterīna līmeni, stimulē vielmaiņu, normalizē miegu, uzlabo redzi.