Kristāli

45.00€
Noliktavā: 1

Čakru krelles 1

Krelles garums - 56cm

 

Efektīvi strādājot ar čakrām, var harmoniju  apziņas un zemapziņas, kā arī iekšējās un ārējās pasaules attiecībās. Un organisms jutīsies pilnīgi vesels.

1.Mūlādhara – pamata čakra- zemes spēka čakra, kas ļauj cilvēkam savienoties ar zemes enerģijām, tajā mīt sākotnējā Kundalīnī enerģija, kas dod potenciālu iespēju sasniegt apziņas augstākos līmeņus un savienoties ar Dievu. Snaudošā stāvoklī, 1. Čakra iemieso cilvēka instinktīvo dabu, ir viņa kaislību un inerces centrs, bet atmodināta- viņa garīgā potenciālu. Tā kā šī čakra ir saistīta ar elementu zemi, tad viens no labākajiem veidiem tās līdzsvarošanai  būs viss, kas saistīts ar zemi- dārza darbi, pastaigas dabā, sports, tūrisms. Šeit ārstē asins slimības, aknu slimības, drudzi, ēdes, iekaisumus, asiņošanu.

2. Svadhistāna- vada mūsu organisma dzīvotspēju, centrs, kurš pārvalda kaislības un seksuālās vajadzības.Tā ir vieta, kur fiziskajā līmenī koncentrējas radošais potenciāls. Ja čakra ir sabalansēta, mūsu emocijas ir noturīgas, mēs spējam paust savas patiesās jūtas, cilvēks kļūst atklāts, radošs, dabisks. Šeit ārstē urīnpūsli, drudzi, kolikas, acu slimības, anēmiju, diabētu, vēzi.

3. Manipūra- enerģiju sadalīšana, virza un regulē psihisko enerģiju ķermenī, dod gribu, mērķtiecību, individualitāti. Gudrība, pārliecība. Ja cilvēkam šis centrs aktīvs saka saulains cilvēks.

4. Ānahatai-ir būtiska ietekme uz tīmusu un organisma imūnsistēmu. Tā ir saistīta ar sirdsdarbību un elpošanas sistēmu. Šis centrs apvieno un saskaņo citu čakru darbību. Tas arī savieno 3 apakšējās un 3 augšējās čakras. Mīlestības centrs.

5. Višudhas – čakrai ir liela saistība ar vairogdziedzeri, kurš izdala jodu saturošos hormonus- trijdtiorīnu un tiroksīnu.Šie hormoni paaugstina enerģētisko vielmaiņu, stimulē CNS un ietekmē organisma augšanu.

6. Ādžina – tā atbild par intuīciju, iekšējo redzi, gaišredzību, intelektuālajām un psihiskām spējām. Šeit rodas sapņi, oriģinalitāte, apjausma, iztēle, spēja vizualizēt. Čakra saistīta arī ar epifīzi, jeb čiekurveida dziedzeri, kurš ir mūsu dvēseles vadības centrs.

7. Sahasrāra- ir saistīta ar kosmisko apziņu un apskaidrību. Šajā vietā kundalīnī satiekas  ar tīro apziņu. Vēlēšanās būt kopā ar dievišķo. Šajā līmenī cilvēks tiecas turpināt savu dzīvi Dieva vadībā, saskaņā ar šīs dzīves augstāko mērķi. Ar to saistītas tādas īpašības kā līdzcietība, iecietība, laipnība, pašaizliedzība, izlēmība, augstsirdība.