Kristāli

10.00€
Noliktavā: 1

Dumetroīta kulons ar aizdari

Pacietības akmens. Cilvēkā palīdz iedvest pašsaglabāšanos, pašapziņu un drosmi. Mazina bailes, nomierina pārmērīgu uzbudinājumu un stimulē pacietību. Sniedz mieru un harmoniju. Palīdz beigt būt stūrgalvīgam, un attīstīt pozitīvu skatu uz dzīvi. Uzlabo organizator spējas un mazina haotiskumu. Veicina nestabilu attiecību stabilizāciju, un palīdz piesaistīt dzīves dvēseles biedru. Dumorterīts padara uztvertspējīgākus, kad komunicējam ar saviem eņģeļiem vai garīgo padomdevēju. Noderīgs arī, lai atklātu iepriekšējo dzīvju cēloņus pašreizējām slimībām. Meditējot vai guļot ar dumorterītu, tas var stimulēt pravietiskus redzējumus. Palīdz atvērt trešās acs čakru, tādējādi palielinot mentālo un emocionālo intelektu. Noderīgs arī tiem, kam īsā laikā jāapgūst liels daudzums informācijas (piemēram, studentiem). Palīdz arī tiem, kuri darbojas ekstrasensorajā jomā, piemēram, astrologiem un taro kāršu licējiem. Sekmē ekstrasensoro spēju (psihometrijas, gaišredzības, intuīcijas u.c.) iegūšanu.

Fiziskā plānā dumorterīts palīdz pie galvas sāpēm, neiraļģijas, neirīta, sliktas dūšas, vemšanas, kolikām, krampjiem un diarejas. Var pielietot arī epilepsijas un tahikardijas gadījumos, kā arī pie novārdzinošām slimībām un ādas iekaisumiem. Mazina stresu, nervozitāti un depresiju.

Dumorterīts kombinācijā ar jolītu, sugilītu, ametistu, unakītu un dravītu (brūno turmalīnu) palīdz cīņā ar kaitīgiem ieradumiem. Kombinācijā ar zilo safīru vai azurītu uzlabo mentālo kapacitāti. Kombinācijā ar zaļo prenītu un zeltīto rutilēto kvarcu palīdz pārkārtot DNS. Labi sader kopā arī ar fanakītu un balto azeztulītu (piemīt augsta kristāliskā enerģija). Psihiskai aizsardzībai, meditācijas laikā, dumorterītu iesaka kombinēt ar septarianu, lai iezemētos, to var kombinēt ar melno turmalīnu un sugilītu