Kristāli

15.00€
Noliktavā: 1

Rodohrozīta kulons

Labs mīlestības un attiecību akmens, īpaši tiem, kas nejūtas mīlēti. Lielisks emocionālā ķermeņa dziedinātājs. Sabalansē fiziskās un garīgās enerģijas, mazinot depresiju un palielinot pozitīvu skatījumu. Uzlabo pašnovērtējumu un atvieglina emocionālo stresu. Palīdz mazināt nepamatotas bailes un paranoju. Palielina radošumu, sekmē intuīciju un sniedz prātam mieru. Stimulē enerģijas plūsmu saules pinumā un trešajā acī. Sekmē pašmīlu un pašpiedošanu.

Mazina migrēnu, attīra cirkulācijas sistēmu, nieres un aknas. Regulē sirdsdarbību, asinsspiedienu, palīdz dziedināt ādas kaites, vairogdziedzera imbalansu, astmu un zarnu problēmas. Uzskata, ka tas palīdz arī cīņā pret audzējiem un izkaisīto sklerozi. Spēcina atmiņu.

Rodohrozīta rota ir brīnišķīgs talismans, kas pēc ticējumiem, nes veiksmi, atzinību un ģimenes laimi. Pat piekariņš var būt mīlas talismans, kurš pastiprinās jūtas. Negatīvās enerģijas mazināšanai un harmonijas stiprināšanai, rodohrozīta figūriņas izmanto kā mājas aizsargus. Rodohrozīts derēs visām zīmēm, bet visvairāk piemērots Dvīņiem un Svariem. Pirmajiem palīdzēs labāk izprast sevi, iepazīt savu iekšējo pasauli; otrajiem palīdzēs gūt panākumus personīgajā dzīvē. Tāpat kā senā Inku civilizācija, mēs ticam, ka neparakstāmi brīnišķīgais akmens padalīsies ar savu skaistumu un vibrācijām. Un nevelti, ir zināma rozā krāsas pozitīvā ietekme uz cilvēka organismu. Tā pazemina agresivitāti, mazina spriedzi, dod drošības sajūtu, tādēļ ir piemērots guļamistabām.