Kristāli

8.00€
Noliktavā: 6

Karneola kulons

Darbības akmens, kas dod drosmi un pārliecību virzīties uz priekšu pa jaunu dzīves ceļu. Stimulē seksuālo enerģiju. Karjeras un spēka akmens, palīdz pieņemt lēmumus, stimulēt analītiskās spējas, un izdarīt izvēli. Aizsargā no negatīvām emocijām (slikta rakstura, dusmām), slimībām un neirozēm. Kliedē skumjas un depresiju. Spēcīgs fiziskā ķermeņa aizsargātājs, jo ar asinsrites palīdzību apgādā ķermeni ar dzīvības spēka enerģiju. Turot to pie sevis, tas pastiprina dzīves prieku, dod enerģiju, un kopumā uzlabo veselību (vislabāk to turēt pirmo trīs čakru apvidū).

Karneola vibrācijas palīdz atjaunot audus (paātrina arī brūču dzīšanu), mazina reimatisma, ādas problēmas un drudzi. Noņem bailes (tai skaitā nāves bailes), un nes iekšēju mieru. Aizsargā no sliktām vibrācijām. Attīra asinis, nieres, stimulē apetīti un seksualitāti. Noņem sāpes muguras lejas daļā. Palīdz saaukstēšanās gadījumā. Palīdz reproduktīvajai sistēmai. Mazina sāpes ceļos un palīdz paplašinātu vēnu gadījumā.

Lietojot karneolu uz saules pinuma čakras, to var kombinēt ar moldavītu uz sirds čakras ar fenakītu (ļoti reta berilija silikāta forma) uz trešās acs čakras, un petalītu vai danburītu uz dvēseles zvaigznes čakras. Kombinācijā ar zaļo avanturīnu vai zaļo kalcītu tas spēcina aknas, aizkuņģa dziedzeri un nieres. Sevis iezemēšanai tas izcili sader kopā ar dūmu kvarcu (novietojot uz pamat čakras). Lai stimulētu vīrišķo seksuālo enerģiju var kombinēt ar cinkītu vai dzelzs pirītu. Karneola īpašības pastiprinās, ja to lieto kopā ar citrīnu uz apakšējām 3 čakrām. Senie ēģiptieši to kombinēja ar tirkīzu un lazurītu.