Kristāli

30.00€
Noliktavā: 1

Kalna kristāla piramīda 40mm

 

Līdz šim piramīdas tika uzskatītas par pirmo pasaules  brīnumu. Ir pierādīts, ka piramīdu precīzā ģeometriskā forma ar pušu un stūru noteiktu proporciju( zelta griezuma princips) rada spēcīgu enerģētisku ietekmi. Piramīda ir unikāls dzīvības  spēka, kurš uzlādē visu organismu, atjaunotājs. Tā rezultātā uzlabojas psiho emocionālais stāvoklis, paaugstinās dzīvesprieks , paaugstinās darba spējas.

Speciālisti kategoriski nerekomendē virzīt piramīdas virsotni uz jebkādu dzīvi būtni, tā kā enerģijas stars, kas nāk no virsotnes, viegli caursit cilvēka biolauku.

Piramīdu izmanto:

Ar piramīdas palīdzību samērā ātri uzlabojas asins sastāvs, normalizējas spiediens, pierimst sāpes, paātrinās lūzumu un brūču dzīšana. Tas pats attiecas uz infekciju saslimšanām.

Smagu saslimšanu gadījumos visefektīvākā ir atveseļošanās lielu piramīdu iekšienē- tādas  dziedināšanas iespējas ir praktiski neierobežotas. Uzturēšanās laiks 15-30 minūtes- ar to  pietiek , lai atbrīvotos no diskomforta un atjaunotu spēkus.

Tāpat lielo piramīdu izmanto, lai tajā ievietotu ūdeni vai zāļu tēju, ko tādējādi  padarīt krietni  efektīvāku. Tāpat piramīdā uzlādē alumīnija foliju, ko pēc tam izmanto pieliekot uz sāpīgajām  vietām muskuļu, locītavu un citu sāpju gadījumos.

Piramīdu terapija ir unikāls līdzeklis pret ļoti daudzām saslimšanām, un, pat pavisam veselam  cilvēkam , izmantojot piramīdā uzlādētu ūdeni vai ēdienu, vai uzturēšanos piramīdā, risks saslimt samazinās līdz minimumam.

Kalnu kristāla piramīda – depresijas novēršanai

Piramīdā ir panākta noteikta orientācija attiecībā pret kalnu kristāla kristalogrāfiskajiem  elementiem- piramīdas  augstums sakrīt ar kristāla optisko asi. Pateicoties tam, tiek sasniegts maksimālais enerģētiskais efekts. Ir zināma kalnu kristāla un cilvēka ķermeņa vibrāciju  neticama saskaņa. Šī akmens enerģētika ātri noskaņojas uz cilvēka vibrāciju  frekvenci, regulē un stabilizē tās.

Galvenais piramīdas uzdevums- atvērt Vainagčakru, kā rezultātā iestājas pilnīgs miera stāvoklis, jūtams dzīvības spēku pieplūdums.