Kristāli

15.00€
Noliktavā: 1

Melnā obsidiāna piramīda 35mm

3,5 *3,5 cm

Līdz šim piramīdas tika uzskatītas par pirmo pasaules  brīnumu. Ir pierādīts, ka piramīdu precīzā ģeometriskā forma ar pušu un stūru noteiktu proporciju( zelta griezuma princips) rada spēcīgu enerģētisku ietekmi. Piramīda ir unikāls dzīvības  spēka, kurš uzlādē visu organismu, atjaunotājs. Tā rezultātā uzlabojas psiho emocionālais stāvoklis, paaugstinās dzīvesprieks , paaugstinās darba spējas.

Speciālisti kategoriski nerekomendē virzīt piramīdas virsotni uz jebkādu dzīvi būtni, tā kā enerģijas stars, kas nāk no virsotnes, viegli caursit cilvēka biolauku.

Piramīdu izmanto:

Ar piramīdas palīdzību samērā ātri uzlabojas asins sastāvs, normalizējas spiediens, pierimst sāpes, paātrinās lūzumu un brūču dzīšana. Tas pats attiecas uz infekciju saslimšanām.

Smagu saslimšanu gadījumos visefektīvākā ir atveseļošanās lielu piramīdu iekšienē- tādas  dziedināšanas iespējas ir praktiski neierobežotas. Uzturēšanās laiks 15-30 minūtes- ar to  pietiek , lai atbrīvotos no diskomforta un atjaunotu spēkus.

Tāpat lielo piramīdu izmanto, lai tajā ievietotu ūdeni vai zāļu tēju, ko tādējādi  padarīt krietni  efektīvāku. Tāpat piramīdā uzlādē alumīnija foliju, ko pēc tam izmanto pieliekot uz sāpīgajām  vietām muskuļu, locītavu un citu sāpju gadījumos.

Piramīdu terapija ir unikāls līdzeklis pret ļoti daudzām saslimšanām, un, pat pavisam veselam  cilvēkam , izmantojot piramīdā uzlādētu ūdeni vai ēdienu, vai uzturēšanos piramīdā, risks saslimt samazinās līdz minimumam.

Melnā obsidiāna piramīda 

To smalkās vīrišķās enerģijas piesaista garīgos piedzīvojumus, enerģiju uztur labi iezemētu, attīra zemapziņas blokus, nes klusuma, gudrības un mīlestības pieredzi, sapratni. Palīdz pie emocionālām un fiziskām problēmām, kas saistītas ar skumjām. Labi noder pareģošanai, iezemēšanai, mieram, aizsardzībai (no visa veida negatīvajām enerģijām). Palīdz saistīties ar dabu, aizsargā auru.

Palīdz pie kuņģa un zarnu traucējumiem, mazina muskuļu spazmas, detoksificē (atindē) ķermeni. Stiprina ķermeni un imūnsistēmu, noder pie apdegumiem un alerģijām.