Rokassprādzes

20.00€
Noliktavā: 1

Apatīta rokassprādze (1)

Apatīts – izpausmes un pieņemšanas akmens (krāsas: zila, pelēka, zaļa, un, ļoti reti, dzeltena). Stimulē psihisko dāvanu attīstību un garīgo saskaņu. Balansē fizisko, mentālo un garīgo ķermeni, kā arī čakras (noņem blokus). Palielina motivāciju, komunikācijas spējas un intelektu (mācīšanās spēju). Nes iekšēju mieru, kliedē negatīvās enerģijas. Palīdz tikt galā ar spriedzi, izklaidību un iegūt mērķtiecību.

Palīdz kalcija absorbcijai, skrimšļiem, kauliem, zobiem un locītavu problēmām. Var palīdzēt bērnu hiperaktivitātes un autisma gadījumā. Labvēlīgi iedarbojas uz kaklu, vairogdziedzeri un nervu sistēmu, spēcina imunitāti. Palīdz mazināt histērijas un paaugstinātu uzbudināmību.

Šis minerāls dara visu iespējamo, lai nosargātu īpašnieku no sadzīves nedienām, brīdinot cilvēku par iespējamu bīstamību. Visbiežāk viņš to dara, sūtot pravietiskus sapņus. Tāpat daudzi apatītu īpašnieki stāsta, ka tuvojoties briesmām minerāls sāk izrādīt aktivitāti : āda zem gredzena sāk kņudēt, niezēt (pat rodas apsarkumi), cilvēkam rodas nepārvarama vēlme noņemt to. Ja akmens īpašnieks saprot tā valodu, viņš var izvairīties no daudzām nepatikšanām.

Talismas noderēs tiem, kuru darbs saistīts ar risku : policistiem, ārstiem, skolotājiem, pārdevējiem. Tāpat derēs arī tiem, kas bieži ceļo vai vēlu atgriežas mājup.