Rokassprādzes

20.00€
Noliktavā: nav pieejams

Fluorīta rokassprādze (16)

Fluorīts – ģenialitātes un talanta akmens. Spēcīgs aizsargājošs akmens, pielietojams garīgās enerģijas iezemēšanai un harmonizācijai. Uzskata, ka tas absorbē un neitralizē negatīvās vibrācijas, attīra auru un čakras. Pastiprina citu akmeņu vibrācijas, palielina koncentrēšanās spēju (arī meditācijas laikā), palīdz pieņemt lēmumus. Strādājot ar augšējām čakrām, fluorīts palielina intuitīvās spējas, saista cilvēka prātu ar visuma apziņu, un veicina saikni ar garu. Rada prāta skaidrību, smadzenēs palielina dzīvības spēku, balansē smadzeņu puslodes. Palīdz saskatīt realitāti un patiesību aiz ilūzijām, kā arī atbrīvoties no ierobežojumiem, un atklāt sev jaunas perspektīvas.

Violetais fluorīts pārstāv dvēseles izpausmi, stimulē trešās acs čakru. Violeto fluorītu var pielietot, ja patiesi vēlas koncentrēties uz dvēseles izpausmi un precīzi saprast tās ziņojumus. Palielina intuīciju. Sekmē strukturētu domāšanu, un palīdz atrisināt garīgas problēmas. Mazina apjukumu, un palīdz koncentrēties. Fluorīts regulāri jāattīra.

Var izmantot pie čūlām (t.sk. herpes), brūcēm, elpošanas ceļu saslimšanām (stimulē šūnu atjaunošanos), stiprina kaulus, palīdz pie locītavu problēmām. Palīdz ārstēt galvas smadzeņu un sirds asinsvadu sistēmas slimības. Fluorīts visbiežāk tiek izmantots kā līdzeklis, kas palīdz cīņā ar galvassāpēm, palīdz pie tādām nopietnām saslimšanām kā epilepsija un skleroze. Daži litoterapeiti uzskata, ka fluorīts tonizē nervu sistēmu, noņem stresa situāciju negatīvās sekas, normalizē miegu, atbrīvo no bezmiega un murgiem.

Fluorīts - "talanta akmens". Tas paaugstina koncentrēšanās spējas un palīdz lēmumu pieņemšanā. Palīdz analizēt situāciju racionāli un bez emocijām. Palīdz nošķirt prātu no emocijām, izprast sevi. Bieži tiek pielietots maģiskos rituālos.

Absorbē un neitralizē negatīvo enerģiju un pastiprina citu akmeņu spēku. Fluorītu iesaka turēt katrā mājas istabā.

Fluorīts palīdz pret galvassāpēm, pozitīvi ietekmē sirds asinsvadu sistēmu, galvas smadzeņu darbību, palīdz epilepsijas un multiplārās sklerozes gadījumos. Tonizē nervu sistēmu, noņem negatīvo enerģiju pēc stresa situācijām, atbrīvo no bezmiega.

Fluorīta rokassprādzes palīdz sievietēm apvaldīt emocijas, piesaista veiksmi mīlestībā. Piemērots visām zodiaka zīmēm.