Sāls lampas

20.00€
Noliktavā: 2

Sāls lampa elektriskā 3-5 kg

Lielāko daļu sava laika mēs pavadām slēgtās telpās. Mūsu pašsajūta un darbaspēja ir atkarīga no gaisa sastāva, kuru mēs elpojam. Noteiktajās proporcijās tas satur pozitīvi lādētas daļiņas – jonus. Zinātniskie pētījumi pierādījuši, ka labai pašsajūtai ir nepieciešams līdzsvars starp negatīvajiem un pozitīvajiem joniem.
Televizoru un monitoru ekrāni, kondicionētāji – tas viss ir pozitīvo jonu radīšanas avots, kuri uzkrājoties gaisā veido tā saucamo elektrisko smogu, kurš noved pie nervu sistēmas darbības traucējumiem, kas izpaužas grūtībā koncentrēties, kā arī bezmiegā. Lai atgūtu līdzsvaru un neitralizētu negatīvo elektriskā smoga efektu, nepieciešams bagātināt gaisu ar negatīvajiem joniem.
Pateicoties savam ķīmiskajam sastāvam, sāls kristāls ir ideāls negatīvo jonu avots, kuru emisija intensīvi notiek lampas degšanas procesā. Telpu mikroklimats, kurās tiek izmantotas sāls lampas, ievērojami uzlabojas, to var salīdzināt ar gaisu pēc pavasara negaisa.Ar savu gaismu sāls lampas labi ietekmē psihi. Aprikožu toņu gaisma palīdz sagraut emocionālo blokādi, padara cilvēku vairāk komunikablu, pastiprina tā dzīvības spēkus. Oranžā krāsa iedarbojas atslābinoši, palīdz atgūsties pēc pārciestā šoka vai stresa, atriež pasaules uztveres asumu un spēju priecāties par dzīvi.
Baltā gaisma palīdz koncentrēties, nomierina un noņem sasprindzinājumu.
Sarkanā gaisma palielina dzīvības spēka krājumus, iedarbojas tonizējoši.
Ar savu gaismu sāls lampas labvēlīgi ietekmē psihi.