Izvēlne
Your Cart

Dzīvības zieda auskari apzeltīti 16 mm

Dzīvības zieda auskari apzeltīti 16 mm
Dzīvības zieda auskari apzeltīti 16 mm
20,00€
Bez nodokļa: 16,53€

DZĪVĪBAS ZIEDS ir pats senākais un, iespējams, pats spēcīgākais sakrālās ģeometrijas simbols, kam piemīt aizsargājoša un harmonizējoša iedarbība. Ar šī simbola palīdzību var dziedināt dažādas fiziskas un emocionālas problēmas, strukturēt ūdeni, harmonizēt darba vai dzīvesvietas telpu un izmantot vēl daudz un dažādos veidos.

Dzīvības Zieda izmantošanas prakse meditācijā garantē metodes, kā kreiso smadzeņu puslodi (prāts) savienot ar labo smadzeņu puslodi (sirds, jūtas un intuīcija). Šāda apvienošanās kalpo tam, lai cilvēks saprastu kosmosa plūstamību, lai darba gaitā to ne vien apjēgtu, bet arī sajustu un izbaudītu fiziski. Tas viss palīdz atgādināt cilvēkiem, kas viņi patiesībā ir, un norādīt uz viņu lomu šajā inkarnācijā.

Kādreiz katra dzīvā būtne Visumā apzinājās, ka „Dzīvības zieds" ir kā matrica, kā ģeometrisks plāns, kas ievada mūs šajā eksistencē un vēlāk izvada no tās. Šis noslēpums ir tūkstošiem gadu glabājies materiālās kultūras senajos priekšmetos - dažādos tēlos un freskās visā pasaulē, bet katrā dzīvības formā tas ir bijis noslēpts un iekodēts šūnu līmenī.

Ģeometrija - tā ir zinātne, ar ko mēs visi saskārāmies jau skolā. Taču tad, kad ģeometrijas mācība tiek lietota, lai parādītu seno patiesību par to, ka visa dzīvība izriet no viena avota - saprātīgā spēka, ko dēvē par Dievu - šo mācību jau saucam par sakrālo ģeometriju. Šīs dievišķās ģeometrijas vienkāršo patiesību izpratne veicina apziņas evolūciju un sirds atvēršanos, un tas ir nākamais solis cilvēka evolūcijas procesā.

Sakrālā ģeometrija - tā ir formu ģeometrija, kas ir pamats visai dzīvībai un visām citām izpausmēm Visumā. Šīs formas jau senatnē tika uzskatītas par sakrālām un svētām, jo tās liecina par dievišķo kārtību mūsu realitātē. Šai kārtībai varam izsekot no neredzama atoma līdz pat bezgalīgiem zvaigznājiem. Sakrālās formas ir sastopamas it visur, visā esībā: gan cilvēka, gan citu dzīvo būtņu ķermenī, kristālos, planētās, zvaigznēs, galaktikās.

Sakrālā ģeometrija - tā ir Visuma radīšanas universālā valoda. Tā paver iespēju ielūkoties senajās zināšanās, kas apslēptas mūsu pašu ķermeņu šūnās. Tā ir atslēga, lai izprastu garīgās evolūcijas būtību, kā arī visu parādību - kā fizisko, tā garīgo - savstarpējās attiecības. Tieši sakrālā ģeometrija veido pamatu teorētiskajām zināšanām un visām garīgajām praksēm, kuras tika mācītas Senajā Ēģiptē Ehnatona skolā „Hora labā acs".