Izvēlne
Your Cart

Kalnu kristāla sirds 4,5cm

Kalnu kristāla sirds 4,5cm
Kalnu kristāla sirds 4,5cm
20,00€
Bez nodokļa: 16,53€

Izmērs: 4,5 * 4 cm

Spēka akmens, dvēseles spogulis. ‘’Dziedināšanas meistars’’ no minerālu pasaules, ar ļoti augstu vibrāciju un daudzpusēju dziedināšanas spēju. Saistīts ar visiem elementiem (uguns, gaiss, zeme, ūdens) un virzieniem (dienvidi, austrumi, ziemeļi, rietumi). Kvarca kristāli ir programmējami, un tiem ir īpašība programmu saglabāt daudz ilgāk, nekā citiem kristāliem. Meditējot ar to, veicina savienošanos ar augstākām sfērām vai augstāko Es. Absorbē, uzglabā, atbrīvo un regulē enerģiju. Aizsargā pret negatīvām enerģijām, kā arī palīdz atbrīvoties no tām, kuras uzņemtas no citiem. Balansē un atdzīvina (spēcina) fizisko, mentālo, emocionālo un garīgo līmeni. Palielina psihiskās spējas. Spēcina un stabilizē ķermeņa enerģijas laukus. Palīdz savienoties ar personīgajiem eņģeļiem. Spēcina visu, kas atrodas tam blakus (palīdz uzlādēt arī citus akmeņus un ārstniecības augus). Palīdz emocionālajā dziedināšanā, balansē domāšanu abās smadzeņu puslodēs, palīdz atcerēties aizmirstās atmiņas, aizsargā auru, balansē un attīra čakras. Novietots blakus datoram, noņem statisko elektrību, un neitralizē starojumu.

 

Aktivizē, saglabā enerģiju. Gaišreģu akmens. Dod iespēju saņemt slepenu informāciju, izmanto enerģijas koncentrēšanai trešās acs rajonā. Akmens palīdz noskaidrot attiecības, palīdz kārtot darījumus, uzlabo redzi, stiprina uzticību, nolūku tīrību, sirdsgudrību. Kalnu kristāls sasilda, noņemnegatīvo iedarbību, pasargā no nepatīkamiem notikumiem.

Medicīniski – labvēlīga ietekme uz kaulu sistēmu, mugurkaulu, nagiem, zobiem, matiem. Nostiprina aisargspējas, tonizē. Var izmantot ārstējot kuņģa, sirds, acu slimības. Uzlabo asins sastāvu, smadzeņu, epifīzes darbu, atvieglo dzemdības, pastiprina laktāciju.


Avots: litoterapija.lv