Izvēlne
Your Cart

Granāts sudraba ietvarā kulons

Granāts sudraba ietvarā kulons
Granāts sudraba ietvarā kulons
35,00€
Bez nodokļa: 28,93€

Uguns, kaisles un spēka akmens. Granāts dod enerģiju, drosmi un izturību. Palīdz koncentrēties un atklāt melus. Palielina seksuālo enerģiju. Dziedniecībā to izmanto galvassāpju un depresijas ārstēšanā. Īpaši iesaka nēsāt jaunavas zodiaka zīmē dzimušajiem.

Bet par pašu galveno Granāta īpašību uzskata prasmi izsaukt ļoti stipras kaislības viņa īpašniekam. Cilvēkiem, kuri ir enerģiski, kaislīgi, ar lielu emocionālo atdevi, šis akmens nes veiksmi, panākumus un izsauc radošās veiksmes pacēlumu. Ja Granāta īpašnieks ir nonācis smagos apstākļos, akmens palīdz viņam ar vēsu galvu un apņēmīgi tikt galā ar jebkurām nepatikšanām. Granāts nav ieteicams bez iniciatīvas, emocionāli vājiem un slinkiem cilvēkiem - tas ir spējīgs tos novājināt, rezultātā viņi var iegūt smagas nervu slimības. Patstāvīgi nēsājot, Granāts veicina saimniekam labu garastāvokli, bet ja cilvēkam vajag atslābināties un atpūsties, ieteicams akmeni nenēsāt pāris dienas.

Vispirms, šim akmenim ir piedēvējamas spējas dot savējam īpašniekam varu pār ļaudīm. Dažās valstīs rotājumu ar granātu nēsā katra meitene, tā kā skaitās, ka akmens pievelk laimīgu mīlestību. Viduslaiku Eiropā granātu nēsāja tikai vīrieši, tas skaitījas viņu amulets, kas aizsargā no ievainojumiem un sakropļojumiem. Bet pati galvenā granāta īpašība visās tautās skaitās prasme izsaukt spēcīgas pasijas savējam īpašniekam. Enerģisks, kaislīgs, ar milzīgu emocionālu atdevi, ļaudīm šis akmens (īpaši sarkanas krāsas) nes laimi, veiksmi, panākumus,ietekmē radošo kāpumu. Ja granāta īpašnieks nonāca smagos apstākļos, akmens palīdzēs viņam aukstasinīgi un precīci tikt galā ar jebkurām nepatikšanām. Minerālu nedrīkst nēsāt bez iniciatīvas, emocionāli apvītušu un slinkie ļaudīs — to viņš ir spējīgs vārdzināt, tāpēc tie var saņemt nopietnas nervozas saslimšanas. Sarkans granāts palīdz sieviešu vairākumam kļūt mierīgai, apdomīgai un gudrai. Zaļš granāts sekmē to, lai to īpašnieks iemācītos pareizi izkārtot laiku un līdzekļus. Pie pastāvīgas nēsāšanas granāts rada īpašniekam labu garastāvokli, tomēr ja cilvēkam vajag atpūsties, izstrādājumu ar šo akmeni vajag noņemt un nenēsāt dažas dienas. Astrologi apgalvo, ka granāts ir Mežāžu labākais palīgs, kuri no dabas mīl strādāt ar pilnu atdevi. Labi palīdz akmens ugunīgām zīmēm: Strēlniekiem un Lauvām, izņemot Aunu, tā kā ļaudis, kas piedzima zem šīs zīmes, ir karstgalvīgi, bet ātri nomierinās, granātam gan ir vajadzīga pastāvīga pasiju kvēle. Vēršiem un aktīviem Auniem var nēsāt tikai sarkanu granātu. Ūdens zīmēm (Vēzis, Zivis) granātu nēsāt nevajag. Gaisa zīmēm (Svari, Ūdensvīrs) vajag nēsāt zaļus akmeņus. Skaitījās, ka viņš uzjautrina sirdi, piešķir možumu un optimismu. Granāts grūtniecēm nodrošina laimīgas un vieglas dzemdības. Granāts, kuru nēsāja gredzenā, nodrošināja īpašniekam draugu labo noskaņojumu, aizsargāja no bīstamām situācijām, nodrošināja no nodevības. Karbunkuls atpesta no melnām domām, tieši tādēļ daži astrologi rekomendē viņu Skorpioniem.