Izvēlne
Your Cart

Magnezīta rokassprādze (30)

Magnezīta rokassprādze (30)
Magnezīta rokassprādze (30)
20,00€
Bez nodokļa: 16,53€

Diametrs: 0,4 cm

Rokas apkārtmērs: 14 cm

Magnezīts (magnēzija karbonāts). Aktivizē psihiskās sajūtas, spēcīgs emocionālais balansētājs. Palīdz vizualizēt, nes dziļu mieru meditācijas laikā. Ļauj prātam atbildēt uz sirds vēlmēm, ienesot iekšējā pasaulē laimes sajūtu. Novietojot zem spilvena veicina mierīgāku miegu.

Lai spēcīgāk attīstītu psihisko redzējumu, to var kombinēt ar gaišredzības kristāliem – šatukītu vai labradorītu. Rekomendē lietojot magnezītu, lietot arī garīgās iezemēšanās kristālus (magnezīts neiezemē). Kad atverat garu pasauli, svarīgi ir lietot psihiskās aizsardzības metodes, lai meditāciju padarītu drošāku, šeit noderīgi ir melnais turmalīns, čaroīts vai moldavīts.

Noņem spriedzi, muskuļu spazmas. Stiprina kaulus un zobus. Palīdz mazināt PMS simptomus, depresiju un bailes. Pazemina holesterīna līmeni, palīdz dziedēt žultspūsli, migrēnu, nervu sistēmu, vēnu varikozi, nieres, aptaukošanos (stimulē vielmaiņu/tauku apmaiņu) un gremošanas traktu.

[3]

Magnezīts mūsos ienes dziļu atslābumu un mieru, kas veicina relaksāciju un meditatīvu stāvokli. Novietots uz trešās acs, šis akmens palielina mūsu iztēles spējas un veicina jaunu ideju rašanos. Tas atver sirds čakru un stimulē mīlestības enerģijas plūsmu, pirmkārt mīlestību pašam pret sevi, kura nepieciešama lai mēs iegūtu apkārtējo mīlestību.

Magnezīts atbalsta bailīgus un nervozus cilvēkus, palīdzot tiem pārvarēt uzbudināmību un nepacietību.

Magnezīts, kurš ar savu formu atgādina cilvēka smadzenes, spēcīgi iedarbojas uz apziņu. Tas sabalansē savā starpā abas smadzeņu puslodes. Rada noturību pret emocionāla rakstura stresiem.

Psiholoģiskā plānā tas veicina mūs ieraudzīt visas pašapmāna formas.

Ārstnieciskās īpašības

  • Palīdz uzsūkt magniju
  • Atvieglo galvassāpes
  • Paātrina tauku apmaiņu
  • Samazina holesterīnu
  • Noderīgs kā profilaktisks līdzeklis sirds slimību gadījumos
  • Piemīt attīroša iedarbība un spēja neitralizēt ķermeņa aromātu
Avots: litoterapija