Izvēlne
Your Cart

Peridota rokassprādze (22)

Peridota rokassprādze (22)
Peridota rokassprādze (22)
20,00€
Bez nodokļa: 16,53€

Rokas apkārtmērs: 14 cm

Kristālu izmērs: 0,4 cm

Peridots (olivīns, hrizolīts) – akmens ar spēcīgu enerģiju. Sniedz dziedināšanu un vitalitāti visam ķermenim, stimulē prātu. Meditācijas laikā palīdz savienoties ar Dievišķo prātu. Visu vēlmju izpausmes akmens, tai skaitā labklājības un bagātības (lai piesaistītu un saglabātu naudu, peridotu kopā ar citrīnu iesaka nēsāt naudas makā). Stimulē psihiskās dāvanas, īpaši gaišredzību. Labs psihiskās aizsardzības akmens. Neitralizē fizisko, emocionālo un garīgo piesārņojumu. Veicina garīgu skaidrību, emocionālu balansu, drošību, iekšēju mieru un spēju pieņemt noteiktu lēmumu. Palīdz pret pārlieku jūtīgumu, atbrīvo no sevis žēlošanas.

Palīdz pie sirds, tīmusa, liesas, aknu, žultspūšļa, plaušu un ādas kaitēm. Mazina stresu, depresiju, dusmas, emocionālas un fiziskas sāpes, palīdz dziedēt čūlas (kuņģa, 12pirkstu zarnas), gremošanas problēmas, kā arī atjaunot audus. Atbrīvo no organisma un neitralizē toksīnus. Spēcina imūnsistēmu un acis. Atvieglo saaukstēšanās slimību norisi. Var palīdzēt pie mugurkaula slimībām.

Lai pastiprinātu psihisko aizsardzību un attīstītu gaišredzības spējas, lieliski sader kopā ar mēnesakmeni. Var kombinēt arī ar ametistu, moldavītu, citrīnu un zeltaino labradorītu.

Labs Zivīm un Vēžiem. Simbolizē atdzimšanu un atjaunošanos. Nodrošina mieru un laimi, noņem situācijas spriedzi, palīdz izvairīties no konfliktiem, likvidēt strīdus. Veicina veiksmi, laimi un ģimenes, normalizē nervu sistēmu, stiprina dzīvības spēkus. Sargā no uguns un ugunsgrēka. Valkātāju pasargā no briesmām, sliktiem sapņiem, murgiem un negatīvas enerģijas. Ārstē kuņģa slimības, astmu. Palīdz atjaunot sabojātās attiecības. Veicina vīrieša kaisles rašanos, atbrīvo un pasargā no impotences, pasargā no neapdomīgas rīcības, dāvā pārliecību savos spēkos.