Izvēlne
Your Cart

Prenīta rokassprādze (48)

Prenīta rokassprādze (48)
2-3 Dienas
Prenīta rokassprādze (48)
25,00€
Bez nodokļa: 20,66€

Rokas apkārtmērs: regulējams

Prenīts (zeolīts) – bezierunu mīlestības un pareģošanas akmens, kā arī labs aizsardzības akmens – aizsargā visos līmeņos. Spēcina dzīvības spēku, intuīciju un palielina enerģiju. Uzskata, ka tas saista ar erceņģeli Rafaēlu. Sekmē garīgo komunikāciju caur meditāciju vai vizualizāciju, stimulē iekšējo sapratni un psihiskās spējas. Tas māca kā būt saskaņā ar dabu un elementu spēkiem. Mazina nakts murgus, fobijas un dziļas bailes. Atjauno spēku personīgajai dziedinošajai videi (prenītu var lietot paši dziednieki). Spēcina auru, balansē čakras un meridiānus. Palīdz aizmirst sāpīgos pagātnes notikumus.

Fiziski palīdz pie podagras, anēmijas un nieru kaitēm. Palīdz spēcināt un dziedēt krūtis, plecus un plaušas, atjauno saistaudus, sekmē toksīnu izvadi. Mazina depresiju un neirozes. Uzskata, ka noder hiperaktīviem bērniem. Uzlabo imunitāti.

Lietojot prenītu kopā ar moldavītu, balto azeztulītu un skolecītu, pastiprinās komunikācija ar būtnēm no augstākiem līmeņiem, savukārt kombinācijā ar petalītu un lepidolītu tiek pastiprinātā spēja sniegt mieru prātam/domām.

Ārstnieciskas īpašības:
  • Krelles no prenīta spējīgas uzlabot organisma imūnās sistēmas darbu.
  • Aproces no šī minerāla palīdz pie anēmijas. Greznumlietas vai vienkārši akmeņi var atvieglināt ciešanas pie podagras lēkmēm.
  • Ja dažas stundas dienā nēsā akmeni nieru apvidū, tad var atbrīvoties no nieru mazspējas un šī orgāna citām saslimšanām.
  • Auskari un kuloni palīdz ļaudīm, kas cieš no izklaidības. Attīra nieres un limfu.
  • Maigi dziedē nervus un palīdz aizmirst pagātnes notikumus, iedrošina jaunam sākumam.
Maģiskas īpašības:
  • Mūsdienu praktizējošie magi un mediji izmanto šo akmeni meditācijām.
  • Ar šī kristāla palīdzību var veikt ceļojumus pagātnē, atcerēties savas iepriekšējās dzīves un pat ieskatīties nākotnē.
  • Eiropas valstīs uzskata, ka prenīts izrāda īpašu iedarbību uz sievietēm. Tām rekomendē nēsāt krelles un aproces, lai iegūtu pievilcību, kā arī atrast savu vietu dzīvē, kļūt pārliecinātai par sevi.
  • Magu, mediju, sieviešu un visu to cilvēku talismans, kuri tiecas uz harmoniju ar apkārtējo pasauli. Talismana kvalitātē var izmantot kulonu no šī kristāla. Ļaudīm, kas nodarbojas ar maģiju tas atvērs lietu būtību; sievietēm palīdzēs iegūt līdera dotības un piepildīs ar papildus enerģiju.