Izvēlne
Your Cart

Topāza rokassprādze (34)

Topāza rokassprādze (34)
Topāza rokassprādze (34)
Topāza rokassprādze (34)
Topāza rokassprādze (34)
Topāza rokassprādze (34)
Topāza rokassprādze (34)
Topāza rokassprādze (34)
89,00€
Bez nodokļa: 73,55€

Sudraba ķēdīte (prove 925),pieci zilā topāza kristāli!

Ķēdīte regulējama no 13 - 21,5 cm

Topāzs ir silikātu minerāls, kas satur alumīniju un fluoru. Bez piejaukumiem topāzs ir bezkrāsains un caurspīdīgs. Tomēr tas bieži ir sastopams krāsains, jo ir dažādi piejaukumi, piemēram, dzelzs, titāns, hroms un vanādijs. Šādu topāzu izplatītākās krāsas ir zilā, brūnā, oranžā, dzeltenā, zaļā un rozā krāsa.

Topāzs veicina intelektuālos meklējumus un garīgo attīstību, nomierina nervu sistēmu, palīdz pret bezmiegu, stresu, uzlabo asins cirkulāciju, palīdz gripas un saaukstēšanās slimību gadījumos.

Ārstnieciskās īpašības:
  • Ja tos nēsāt ilgstošu laiku, tie būtiski nostiprina imunitāti un palīdz cīnīties ar infekcijām, novājējumu, hroniskajām slimībām.
  • Topāzi palīdz pie centrālās nervu sistēmas un kaulu sistēmas slimībām – pie paralīzes, artrīta, kaulaudu iekaisumiem un problēmām ar mugurkaulu.
  • Tas ir ļoti lietderīgs sievietēm – pie dzemdes slimībām un hormonālajiem traucējumiem, neauglības.
  • Topāzu rekomendē nēsāt tuvredzīgajiem un tiem, kuriem ir problēmas ar redzi.
  • Zeltains topāzs īpaši labi iedarbojas uz kakla un elpceļu slimībām – piemēram, nēsājams uz kakla sudraba apdarē tas atvieglo astmas lēkmes. Pie tam, tas saasina garšas sajūtas un palielina apetīti, paātrina audu reģenerāciju, ārstē liesu, žultspūsli, aknas un gremošanas orgānus, kā arī nomierina pie nervu vai psiholoģiskā novājējuma.
  • Gaiši zils topāzs ne tikai spēj paātrināt audu reģenerāciju un noņemt stresu, bet arī nostiprina vairogdziedzeri un ir profilaktiskais līdzeklis pret Bazedovu slimību. Tas ir akmens, kas labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu – tas glābj no nakts murgiem, bezmiega, depresijas un psihes traucējumiem, nomierina un līdzsvaro.
  • Rekomendē izmantot pie: paralīzes, anēmijas slimībām, iekaisumiem, kaulu lūzumiem un sāpēm locītavās un kaulaudos, astmas, sirds darbības vājuma, reimokardīta, sirds somiņas iekaisumiem, vidusauss iekaisuma, hroniskajām depresijām, bezmiega, artrīta, mugurkaula slimībām, hroniskā mandeļu iekaisuma, reimatisma.
Maģiskās īpašības:
  • Šis ir iekšējas apskaidrības akmens, to izmanto kā aizsarglīdzekli no vājprātības, bezmiega un ļaunās acs. Sekmē noslēpumu atklāšanu
  • Šis akmens palīdz savam īpašniekam ātri pieskaņoties apkārtesošās pasaules vibrācijām, attīsta izjūtu un intuīciju, māca meklēt un pareizi novērtēt Gaišredzības sūtāmos zīmes un simbolus. Tas spēcīgi attīsta prātu un sekmē optimistiskākam skatam uz dzīvi – nav pārsteidzoši, ka topāzu uzskatā par vienu no stiprākajiem bagātības amuletiem, jo gudrs un pozitīvi noskaņots cilvēks ir spējīgs uz lielajiem darbiem.
  • Topāza talismans piesauc veiksmi, nodrošina materiālo labklājību, palīdz ieņemt bērniņu, pasargā no lāstiem un ļaunās acs, bet vīriešiem topāzs paaugstina potenci.

Avots: litoterapija