Izvēlne
Your Cart

Sakarā ar mājas lapas modernizēšanu lūgums visiem esošajiem klientiem reģistrēt klienta kontu atkārtoti ! Paldies 

Īpašie piedāvājumi

Ahāta krelles (7)
-11 %
Garums 52 cmAhāts – halcedona paveids. Būtiskākās īpašības ir: Iņ un Jaņ enerģijas balansēšana, drosme, aizsardzība, dziedināšana un mierināšana. Ahāts ir spēka un harmonijas akmens. Stiprina intelektu, palielina koncentrēšanās un analītiskās spējas (īpaši noderīgs studentiem, aktieriem), nes veiksm..
40,00€ 45,00€
Čakru kristālu komplekts (7.kristāli)
Pieprasīta prece -13 %
Katra kristāla diametrs 3 cm1. Čakra - sarkanā jašma2.Čakra - Karneols3.Čakra - Kalcīts4.Čakra - Rozā kvarcs5.Čakra - Heliotrops6.Čakra - Kalcedons7.Čakra - Kalnu kristāls (deguns)8.Čakra - kalnu kristāls (piere)9.Čakra - ametists..
35,00€ 40,00€
Jašmas kulons lāses forma
-10 %
Jašma – plaša minerālu grupa ar lielu krāsu un to kombināciju daudzveidību. Maiguma un relaksācijas akmens. Uzlabo spēju atslābināties, nes mieru, pilnību un dziedināšanu, īpaši stresa brīžos. Palīdz astrālos ceļojumos. Balansē Iņ un Jaņ enerģijas. Nodrošina aizsardzību un absorbē negatīvās enerģija..
13,50€ 15,00€
Oranžā kalcīta svečturis
-17 %
Nodrošina aizsardzību, palielina fizisko enerģiju un vitalitāti. Noņem negatīvo enerģiju no ķermeņa un vides. Aktivizē 2. čakru, tādējādi palielinot seksuālo enerģiju un radošās spējas. „Iekustina’’ iestrēgušas enerģijas krustu čakrā. Palīdz dziedināt skumjas un mazināt spriedzi, kā arī palīdz pie v..
25,00€ 30,00€
Selenīta svečturis 1
-10 %
Selenīts (ģipša paveids) – prāta skaidrības akmens. Maigs dziedināšanas akmens. Nes sievišķo enerģiju. Savieno gaismas enerģiju ar fizisko būtni. Labs eņģeļu savienojuma akmens – veicina komunikāciju ar visiem debesu līmeņa aspektiem (eņģeļiem, garīgajiem pavadoņiem). Nomierinošs kristāls, kas iedve..
13,50€ 15,00€
Wah wah nūjiņa 145 mm
Pieprasīta prece -17 %
Garums 145 mmWah Wah  ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esat notei..
25,00€ 30,00€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)