Izvēlne
Your Cart

Rokassprādzes

Rokassprādzes
Rokas apkārtmērs: 18 cmKianīta krāsas – zila, zaļa, balta, tumši pelēka un melna. Zilā krāsa (visizplatītākā) - rosina mieru un klusumu, kā arī uzlabo komunikāciju un psihisko saprašanu. Kristāls ar īpaši vieglu un ātru vibrāciju, kas acumirklī aktivizē augstākās čakras un nes apgaismību. Palīdz ātr..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 15 cmCirkons - Rīta rītausmas akmensŠķirnesKopš seniem laikiem cirkoniem ar dažādām nokrāsām tika piešķirti atsevišķi nosaukumi. Matara dimants, matūra dimants vai matara dimants ir bezkrāsaini caurspīdīgi cirkoni, kas tika nosaukti pēc vietas Šrilankas dienvidos, kur tos fakt..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Apkārtmērs 20 cmKarneols jeb akmens - sargs ir sarkanbrūns, dzelteni sarkans vai oranžs kalcedona paveids. Ar šo akmeni ir saistīti daudzi ticējumi un leģendas, jo karneols ir saules un uguns krāsā, dzīvības un siltuma krāsā. Tādēļ Austrumos tam piedēvēja spēju pasargāt dzīvos no nāves un slimībām, ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Apkārtmērs: 18 cmLodīšu diametrs: 0,5 cmMēnessakmens (ūdens opāls) – iekšējās augšanas un spēka akmens. Nes labu veiksmi, palīdz paredzēt nākotni, palielina intuīciju, nes panākumus mīlestībā un sniedz veiksmi kā uz zemes, tā jūrā. Balansē vīrišķās un sievišķās vibrācijas. Mēnessakmens sniedz pārlie..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Apkārtmērs: 18 cmLodīšu diametrs: 0,8 cmLazurīts tiek saistīts ar pašpārliecinātību, taisnīgumu, atklātību. Tas ir sens fiziskās un mentālās veselības akmens, kas veicina garīgu dziedināšanu, prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un morālo izaugsmi, attīra auru, dodot garīgas tīrība..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Aproce "Mix", dažādas čaulas, 18-20cmŠai rokassprādzei tiek izmantotas trīs lieliskas pērļu šķirnes no Dienvidjūras: zaigojošā paua apvalks (Haliotis Iris), baltā pērļu māte no pērļu austeres (Pinctada Maxima) un brūnacainā perlamutra māte no porcelāna gliemeža ( Kipra Tigris Linnaeus).Krāsainie apv..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Rokas apkārtmērs: 16 - 18 cmViens no spēcīgākajiem ahātiem, kas palīdz balansēt emocionālo enerģiju. Cīnītāju, jauna sākuma akmens. Tiek uzskatīts, ka tas valkātājam sniedz veselību, draugus, labklājību un bagātību. Sūnu ahāts palielina koncentrēšanās spēju, neatlaidību, izturību un panākumus darbos..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Rokas apkārtmērs: 16 cmKristālu lielums: 1 cm Viens cirkonija kubiks!Sodalīts ir minerāls, kas līdzinās spilgtām, tumšām dienvidu debesīm. Valda uzskats, ka šo akmeni cilvēcei dāvājuši eņģeļi. Sodalīts ir patiesuma, atklātības un sirsnības akmens. Tas veicina garīgo attīstību, kliedē garastāvok..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Topāza rokassprādze (34) Topāza rokassprādze (34)
-11 %
Sudraba ķēdīte (prove 925),pieci zilā topāza kristāli!Ķēdīte regulējama no 13 - 21,5 cmTopāzs ir silikātu minerāls, kas satur alumīniju un fluoru. Bez piejaukumiem topāzs ir bezkrāsains un caurspīdīgs. Tomēr tas bieži ir sastopams krāsains, jo ir dažādi piejaukumi, piemēram, dzelzs, titāns, hroms un..
79,00€ 89,00€
Bez nodokļa:65,29€
Diametrs: 0,4 cmRokas apkārtmērs: 14 cmMagnezīts (magnēzija karbonāts). Aktivizē psihiskās sajūtas, spēcīgs emocionālais balansētājs. Palīdz vizualizēt, nes dziļu mieru meditācijas laikā. Ļauj prātam atbildēt uz sirds vēlmēm, ienesot iekšējā pasaulē laimes sajūtu. Novietojot zem spilvena veicina mie..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs: 16 cmLodīšu diametrs: 0,4 cmHematīts – prāta akmens. Pielieto, lai uzlabotu attiecības un palielinātu intuīciju. Hematīts atgādina, ka eksistē vienīgi tie ierobežojumi, kurus jūs pats sev uzliekat. Tas palīdz sabalansēt emocijas un enerģijas starp ķermeni, prātu un garu, remdē dusm..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Rokas apkārtmērs: 16 cmAhāts – halcedona paveids. Būtiskākās īpašības ir: Iņ un Jaņ enerģijas balansēšana, drosme, aizsardzība, dziedināšana un mierināšana. Ahāts ir spēka un harmonijas akmens. Stiprina intelektu, palielina koncentrēšanās un analītiskās spējas (īpaši noderīgs studentiem, aktieriem),..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 34 (Kopā lapu - 3)