Izvēlne
Your Cart

Rokassprādzes

Rokassprādzes
Zelta smiltis rokassprādze (10)
Pieprasīta prece
Rokas apkārtmērs: 15 cmAvanturīns, saukts arī par zelta smiltīm, ir dažādu krāsu - zaļas, zilas, brūnas un oranžas- kvarcs ar iekļautām citu minerālu zvīņām. Avanturīns palīdz savam īpašniekam uzturēt priecīgu garastāvokli un mundru garu, novērš nemieru un bailes. Jau senatnē magi un dziednieki šo a..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs: 14 - 15 cmDažādu kristālu apvienojums!..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 18 cmKianīta krāsas – zila, zaļa, balta, tumši pelēka un melna. Zilā krāsa (visizplatītākā) - rosina mieru un klusumu, kā arī uzlabo komunikāciju un psihisko saprašanu. Kristāls ar īpaši vieglu un ātru vibrāciju, kas acumirklī aktivizē augstākās čakras un nes apgaismību. Palīdz ātr..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 15 cmCirkons - Rīta rītausmas akmensŠķirnesKopš seniem laikiem cirkoniem ar dažādām nokrāsām tika piešķirti atsevišķi nosaukumi. Matara dimants, matūra dimants vai matara dimants ir bezkrāsaini caurspīdīgi cirkoni, kas tika nosaukti pēc vietas Šrilankas dienvidos, kur tos fakt..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Apkārtmērs 20 cmKarneols jeb akmens - sargs ir sarkanbrūns, dzelteni sarkans vai oranžs kalcedona paveids. Ar šo akmeni ir saistīti daudzi ticējumi un leģendas, jo karneols ir saules un uguns krāsā, dzīvības un siltuma krāsā. Tādēļ Austrumos tam piedēvēja spēju pasargāt dzīvos no nāves un slimībām, ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Apkārtmērs: 18 cmLodīšu diametrs: 0,5 cmMēnessakmens (ūdens opāls) – iekšējās augšanas un spēka akmens. Nes labu veiksmi, palīdz paredzēt nākotni, palielina intuīciju, nes panākumus mīlestībā un sniedz veiksmi kā uz zemes, tā jūrā. Balansē vīrišķās un sievišķās vibrācijas. Mēnessakmens sniedz pārlie..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Rokas apkārtmērs: 15 cmTautas medicīnā pastāv uzskats, ka turmalīns iedarbojās uz endokrīno sistēmu. Šā minerāla ārstnieciskā darbība ir atkarīga no tā krāsas. Zaļas krāsas akmeņi palīdz pie aknu saslimšanām. Zili turmalīni noņem nervozu sasprindzinājumu, atvieglo stresu situāciju sekas, uzlabo mieg..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 16 cm Tautas medicīnā pastāv uzskats, ka turmalīns iedarbojās uz endokrīno sistēmu. Šā minerāla ārstnieciskā darbība ir atkarīga no tā krāsas. Zaļas krāsas akmeņi palīdz pie aknu saslimšanām. Zili turmalīni noņem nervozu sasprindzinājumu, atvieglo stresu situāciju sekas, uzlab..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Sudraba ķēdīte (prove 925),pieci zilā topāza kristāli!Ķēdīte regulējama no 13 - 21,5 cmTopāzs ir silikātu minerāls, kas satur alumīniju un fluoru. Bez piejaukumiem topāzs ir bezkrāsains un caurspīdīgs. Tomēr tas bieži ir sastopams krāsains, jo ir dažādi piejaukumi, piemēram, dzelzs, titāns, hroms un..
89,00€
Bez nodokļa:73,55€
Apkārtmērs: 15 cmBalansa un dziedināšanas akmens. Palīdz savienoties ar iegšējo Es. Nes prieku, mīlestību un dzīves bagātību (tai skaitā naudu). Var lietot kā aizsargakmeni. Nodrošina vienkāršību, skaidrību, drosmi, taisnīgumu un gudrību. Miera akmens, nesot domu skaidrumu, atbrīvojot no negatīvām d..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Diametrs: 0,4 cmRokas apkārtmērs: 14 cmMagnezīts (magnēzija karbonāts). Aktivizē psihiskās sajūtas, spēcīgs emocionālais balansētājs. Palīdz vizualizēt, nes dziļu mieru meditācijas laikā. Ļauj prātam atbildēt uz sirds vēlmēm, ienesot iekšējā pasaulē laimes sajūtu. Novietojot zem spilvena veicina mie..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs:  15 - 16 cmAvanturīns, saukts arī par zelta smiltīm, ir dažādu krāsu - zaļas, zilas, brūnas un oranžas- kvarcs ar iekļautām citu minerālu zvīņām. Avanturīns palīdz savam īpašniekam uzturēt priecīgu garastāvokli un mundru garu, novērš nemieru un bailes. Jau senatnē magi un dzie..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 27 (Kopā lapu - 3)