Izvēlne
Your Cart

Rokassprādzes

Rokassprādzes
Rokas apkārtmērs: 15 cmAvanturīns, saukts arī par zelta smiltīm, ir dažādu krāsu - zaļas, zilas, brūnas un oranžas- kvarcs ar iekļautām citu minerālu zvīņām. Avanturīns palīdz savam īpašniekam uzturēt priecīgu garastāvokli un mundru garu, novērš nemieru un bailes. Jau senatnē magi un dziednieki šo a..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
 Rokas apkārtmērs: 15 cmĻoti spēcīgs iezemēšanas un emociju nomierināšanas akmensEmocionālās atdzimšanas akmens, kas ļauj "nomest" nevēlamas emocijas un ieradumusFantastisks pamata čakras stabilizētājs un iezemētājsStiprina pašapziņu un palīdz īstenot jūsu vēlmes - ļoti labs palīgs kautrīgiem u..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs: 15 cmCirkons - Rīta rītausmas akmensŠķirnesKopš seniem laikiem cirkoniem ar dažādām nokrāsām tika piešķirti atsevišķi nosaukumi. Matara dimants, matūra dimants vai matara dimants ir bezkrāsaini caurspīdīgi cirkoni, kas tika nosaukti pēc vietas Šrilankas dienvidos, kur tos fakt..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Rokas apkārtmērs: 16 cmMīlestības akmens - atver sirds čakru visa veida mīlestībai (mīlestībai pret sevi, ģimenes mīlestībai, platoniskai mīlestībai un romantiskai mīlestībai). Rada spēcīgu pašnovērtējuma sajūtu, ticību saviem spēkiem, līdzjūtību un iecietību. Palīdz partnerattiecībās un dziedēt vec..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Saknes jeb pamata čakraAtrašanās vieta: mugurkaula pamatneKrāsa: sarkana (sekundārā krāsa ir melna)Elements: zemeFunkcijas: dod dzīvības spēku fiziskajam ķermenim. Dzīvības spēks, izdzīvošana, pašsaglabāšanās instinkti.Dziedzeri/orgāni: virsnieru dziedzeris, nieres, mugurkau..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Apkārtmērs 20 cmKarneols jeb akmens - sargs ir sarkanbrūns, dzelteni sarkans vai oranžs kalcedona paveids. Ar šo akmeni ir saistīti daudzi ticējumi un leģendas, jo karneols ir saules un uguns krāsā, dzīvības un siltuma krāsā. Tādēļ Austrumos tam piedēvēja spēju pasargāt dzīvos no nāves un slimībām, ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 18 cmKarneols (serdoliks, sards) – halcedona paveids. Darbības akmens, kas dod drosmi un pārliecību virzīties uz priekšu pa jaunu dzīves ceļu. Stimulē seksuālo enerģiju. Karjeras un spēka akmens, palīdz pieņemt lēmumus, stimulēt analītiskās spējas, un izdarīt izvēli. Aizsargā no ne..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Apkārtmērs: 18 cmLodīšu diametrs: 0,5 cmMēnessakmens (ūdens opāls) – iekšējās augšanas un spēka akmens. Nes labu veiksmi, palīdz paredzēt nākotni, palielina intuīciju, nes panākumus mīlestībā un sniedz veiksmi kā uz zemes, tā jūrā. Balansē vīrišķās un sievišķās vibrācijas. Mēnessakmens sniedz pārlie..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Apkārtmērs: 18 cmLodīšu diametrs: 0,8 cmLazurīts tiek saistīts ar pašpārliecinātību, taisnīgumu, atklātību. Tas ir sens fiziskās un mentālās veselības akmens, kas veicina garīgu dziedināšanu, prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un morālo izaugsmi, attīra auru, dodot garīgas tīrība..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Rokas apkārtmērs: 14 cmAugstākā prāta, gudrības akmens. Palīdz atvērt trešo aci. Palielina pašapziņu, objektivitāti, intuīciju, balansē emocijas. Mazina bailes, panikas lēkmes, uzmācīgas domas, sniedz prāta skaidrību. Labs psihiskās aizsardzības un meditācijas akmens. Nes iekšēju mieru un veicina ga..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Aproce "Mix", dažādas čaulas, 18-20cmŠai rokassprādzei tiek izmantotas trīs lieliskas pērļu šķirnes no Dienvidjūras: zaigojošā paua apvalks (Haliotis Iris), baltā pērļu māte no pērļu austeres (Pinctada Maxima) un brūnacainā perlamutra māte no porcelāna gliemeža ( Kipra Tigris Linnaeus).Krāsainie apv..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 60 (Kopā lapu - 5)