Izvēlne
Your Cart

Rokassprādzes

Rokassprādzes
Rokas apkārtmērs: regulējamsPrenīts (zeolīts) – bezierunu mīlestības un pareģošanas akmens, kā arī labs aizsardzības akmens – aizsargā visos līmeņos. Spēcina dzīvības spēku, intuīciju un palielina enerģiju. Uzskata, ka tas saista ar erceņģeli Rafaēlu. Sekmē garīgo komunikāciju caur meditāciju vai vi..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Zelta smiltis rokassprādze (10)
Pieprasīta prece
Rokas apkārtmērs: 15 cmAvanturīns, saukts arī par zelta smiltīm, ir dažādu krāsu - zaļas, zilas, brūnas un oranžas- kvarcs ar iekļautām citu minerālu zvīņām. Avanturīns palīdz savam īpašniekam uzturēt priecīgu garastāvokli un mundru garu, novērš nemieru un bailes. Jau senatnē magi un dziednieki šo a..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs: 14 - 15 cmDažādu kristālu apvienojums!..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 14 cmKristālu izmērs: 0,4 cmPeridots (olivīns, hrizolīts) – akmens ar spēcīgu enerģiju. Sniedz dziedināšanu un vitalitāti visam ķermenim, stimulē prātu. Meditācijas laikā palīdz savienoties ar Dievišķo prātu. Visu vēlmju izpausmes akmens, tai skaitā labklājības un bagātības (lai pi..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs: 15 - 16 cmSpēka akmens, dvēseles spogulis.. Saistīts ar visiem elementiem (uguns, gaiss, zeme, ūdens) un virzieniem (dienvidi, austrumi, ziemeļi, rietumi). Kvarca kristāli ir programmējami, un tiem ir īpašība programmu saglabāt daudz ilgāk, nekā citiem kristāliem. Absorbē, uzglabā,..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 18 cmKianīta krāsas – zila, zaļa, balta, tumši pelēka un melna. Zilā krāsa (visizplatītākā) - rosina mieru un klusumu, kā arī uzlabo komunikāciju un psihisko saprašanu. Kristāls ar īpaši vieglu un ātru vibrāciju, kas acumirklī aktivizē augstākās čakras un nes apgaismību. Palīdz ātr..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 16 cmOnikss (melnais) – paškontroles, iezemēšanas akmens (oniksa varietāte ir sardonikss). Iepludina dabas enerģijas, sniedz lielāku iedvesmu un nodrošina objektivitāti. Palīdz sadzirdēt un ieklausīties iekšējā balsī. Palīdz emocionālajam balansam, paškontrolei un stresa noņemšanai..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
 Rokas apkārtmērs: 16 cm Kristālu diametrs: 1,2 cmĻoti spēcīgs iezemēšanas un emociju nomierināšanas akmensEmocionālās atdzimšanas akmens, kas ļauj "nomest" nevēlamas emocijas un ieradumusFantastisks pamata čakras stabilizētājs un iezemētājsStiprina pašapziņu un palīdz īstenot jūsu vēlmes ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 15 cmCirkons - Rīta rītausmas akmensŠķirnesKopš seniem laikiem cirkoniem ar dažādām nokrāsām tika piešķirti atsevišķi nosaukumi. Matara dimants, matūra dimants vai matara dimants ir bezkrāsaini caurspīdīgi cirkoni, kas tika nosaukti pēc vietas Šrilankas dienvidos, kur tos fakt..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Rokas apkārtmērs: 16 cmKristālu diametrs: 0,8 cmMīlestības akmens - atver sirds čakru visa veida mīlestībai (mīlestībai pret sevi, ģimenes mīlestībai, platoniskai mīlestībai un romantiskai mīlestībai). Rada spēcīgu pašnovērtējuma sajūtu, ticību saviem spēkiem, līdzjūtību un iecietību. Palīdz partner..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Apkārtmērs 20 cmKarneols jeb akmens - sargs ir sarkanbrūns, dzelteni sarkans vai oranžs kalcedona paveids. Ar šo akmeni ir saistīti daudzi ticējumi un leģendas, jo karneols ir saules un uguns krāsā, dzīvības un siltuma krāsā. Tādēļ Austrumos tam piedēvēja spēju pasargāt dzīvos no nāves un slimībām, ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 14 cmKristālu diametrs: 1 cmBalansa un dziedināšanas akmens. Palīdz savienoties ar iegšējo Es. Nes prieku, mīlestību un dzīves bagātību (tai skaitā naudu). Var lietot kā aizsargakmeni. Nodrošina vienkāršību, skaidrību, drosmi, taisnīgumu un gudrību. Miera akmens, nesot domu skaidru..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 49 (Kopā lapu - 5)