Izvēlne
Your Cart

Rokassprādzes

Rokassprādzes
Rokas apkārtmērs: 16 cmKristālu diametrs: 12 mmPrenīts (zeolīts) – bezierunu mīlestības un pareģošanas akmens, kā arī labs aizsardzības akmens – aizsargā visos līmeņos. Spēcina dzīvības spēku, intuīciju un palielina enerģiju. Uzskata, ka tas saista ar erceņģeli Rafaēlu. Sekmē garīgo komunikāciju cau..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Rokas apkārtmērs: 14 cmKristālu izmērs: 0,4 cmPeridots (olivīns, hrizolīts) – akmens ar spēcīgu enerģiju. Sniedz dziedināšanu un vitalitāti visam ķermenim, stimulē prātu. Meditācijas laikā palīdz savienoties ar Dievišķo prātu. Visu vēlmju izpausmes akmens, tai skaitā labklājības un bagātības (lai pi..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Rokas apkārtmērs: 16 - 17 cmNefrīta kristālu diametrs: 0,6 cmSpēka akmens, dvēseles spogulis.. Saistīts ar visiem elementiem (uguns, gaiss, zeme, ūdens) un virzieniem (dienvidi, austrumi, ziemeļi, rietumi). Kvarca kristāli ir programmējami, un tiem ir īpašība programmu saglabāt daudz ilgāk, nekā cit..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Garums: 21 cmMateriāls: nerūsējošais tērauds..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Rokas apkārtmērs: 16 cmMīlestības akmens - atver sirds čakru visa veida mīlestībai (mīlestībai pret sevi, ģimenes mīlestībai, platoniskai mīlestībai un romantiskai mīlestībai). Rada spēcīgu pašnovērtējuma sajūtu, ticību saviem spēkiem, līdzjūtību un iecietību. Palīdz partnerattiecībās un dziedēt vec..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 16 cmKristālu diametrs: 0,8 cmMīlestības akmens - atver sirds čakru visa veida mīlestībai (mīlestībai pret sevi, ģimenes mīlestībai, platoniskai mīlestībai un romantiskai mīlestībai). Rada spēcīgu pašnovērtējuma sajūtu, ticību saviem spēkiem, līdzjūtību un iecietību. Palīdz partner..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 16 cmFluorīts – ģenialitātes un talanta akmens. Spēcīgs aizsargājošs akmens, pielietojams garīgās enerģijas iezemēšanai un harmonizācijai. Uzskata, ka tas absorbē un neitralizē negatīvās vibrācijas, attīra auru un čakras. Pastiprina citu akmeņu vibrācijas, palielina koncentrēšanās ..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs: 14 cmKristālu diametrs: 1 cmBalansa un dziedināšanas akmens. Palīdz savienoties ar iegšējo Es. Nes prieku, mīlestību un dzīves bagātību (tai skaitā naudu). Var lietot kā aizsargakmeni. Nodrošina vienkāršību, skaidrību, drosmi, taisnīgumu un gudrību. Miera akmens, nesot domu skaidru..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs: 15 cmTautas medicīnā pastāv uzskats, ka turmalīns iedarbojās uz endokrīno sistēmu. Šā minerāla ārstnieciskā darbība ir atkarīga no tā krāsas. Zaļas krāsas akmeņi palīdz pie aknu saslimšanām. Zili turmalīni noņem nervozu sasprindzinājumu, atvieglo stresu situāciju sekas, uzlabo mieg..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 16 cmKristālu izmērs: 8 mmAvanturīns, saukts arī par zelta smiltīm, ir dažādu krāsu - zaļas, zilas, brūnas un oranžas- kvarcs ar iekļautām citu minerālu zvīņām. Avanturīns palīdz savam īpašniekam uzturēt priecīgu garastāvokli un mundru garu, novērš nemieru un bailes. Jau senatnē ma..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rokas apkārtmērs: 19 cmKristālu diametrs: 0,8 cmAtver trešās acs un galvvidus čakras, palīdz saprast cilvēka sūtību uz zemes un garīgo mērķi.Apskaidro un pastiprina sapņus. Palīdz cilvēka organismam darboties kā vadītājam, kas nes garīgo enerģiju un atstaro fizisko enerģiju kosmosā.Mazina bezmiegu,ī..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rokas apkārtmērs: 15 cmKristālu izmērs: 1,5 cmMīlestības akmens - atver sirds čakru visa veida mīlestībai (mīlestībai pret sevi, ģimenes mīlestībai, platoniskai mīlestībai un romantiskai mīlestībai). Rada spēcīgu pašnovērtējuma sajūtu, ticību saviem spēkiem, līdzjūtību un iecietību. Palīdz partnerat..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 46 (Kopā lapu - 4)