Izvēlne
Your Cart

Kuloni

Tīģeracs nes spēcīgu vīrišķo enerģiju. Saistīta ar saules pinuma čakru, personīgo spēku un gribasspēku. Palīdz sāpīgās situācijās – gan emocionālās, gan fiziskās. Aizsardzības akmens, pasargā auru no negatīvās ietekmes, nes veiksmi. Stimulē Kundalini enerģijas pacelšanos, ceļ optimismu. Lielisks med..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Uguns, kaisles un spēka akmens. Granāts dod enerģiju, drosmi un izturību. Palīdz koncentrēties un atklāt melus. Palielina seksuālo enerģiju. Dziedniecībā to izmanto galvassāpju un depresijas ārstēšanā. Īpaši iesaka nēsāt jaunavas zodiaka zīmē dzimušajiem.Bet par pašu galveno Granāta īpašību uzskata ..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
Izmērs: 2,0 * 3,5 cmOnikss palīdz tikt vaļā no tādām negatīvām emocijām, kā bēdas un skumjas. Uzskata, ka tas palīdz izbeigt nelaimīgas un apgrūtinošas attiecības. Onikss rotaslietās atvaira negatīvo enerģiju, vērstu uz oniksa nēsātāju. Oniksam, kā arī citiem melniem dārgakmeņiem piemīt aizsargājoša..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Ādas aukliņas
Pieprasīta prece
Ādas aukliņu garums 100 cm!..
1,50€
Bez nodokļa:1,24€
Dravīts aizsargā īpašnieku no svešas negatīvās karmas ietekmes. Tiek uzskatīts,ka dravīts veicina enerģijas līdzsvaru starp dažādām čakrām!..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Nefrīta kulons
Pieprasīta prece
Balansa un dziedināšanas akmens. Palīdz savienoties ar iegšējo Es. Nes prieku, mīlestību un dzīves bagātību (tai skaitā naudu). Var lietot kā aizsargakmeni. Nodrošina vienkāršību, skaidrību, drosmi, taisnīgumu un gudrību. Miera akmens, nesot domu skaidrumu, atbrīvojot no negatīvām domām. Mazina nemi..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Līdzjūtības akmens un emocionālais balansētājs, kas palīdz attīrīt no pagātnes emocionālajām brūcēm un rētām (dziedē gan fiziskās, gan emocionālās rētas). Stimulē, attīra un aktivizē sirdi. Iezemē enerģiju. Dziedē emocionālo šoku un paniku. Attīra psihiskos centrus, strādājot ar pacientiem, dziednie..
8,00€
Bez nodokļa:6,61€
Čaroīts – jauna cikla jeb zelta cikla kristāls, drosmes un pārmaiņu akmens. Palīdz izkļūt no vecā, no bailēm, kas balstītas uz emociju eksistenci un domām. Atver un paplašina savienojumu starp galvu un sirdi, ļaujot saprātīgi pieņemt lietas, kuras vajag atlaist, un lietas, kuras nepieciešams ieviest..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
Enģeļu auras kulons
Pieprasīta prece
Izmērs: 4*2,5cmZināms arī kā Rainbow aura (varavīksnes aura), Opal aura (opāla aura) un Pearl aura (pērļu aura) kvarcs. Angel aura kvarcs ir dabīgais kalnu kristāls (dzidrais kvarcs), kas karstuma un vakuuma apstākļos apstrādāts ar platīna un sudraba kristāliem, tādējādi kristālam piešķirot raksturī..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Balansē Iņ un Jaņ enerģijasIezemējoš akmens, lielisks un atbalstošs garīgām un enerģētiskām darbībāmPalīdz pievienoties Visuma mīlestības un dieviškajai enerģijaiSpēcīgs auras aizsargsĻauj "redzēt cauri" ilūzijām un saskatīt patiesībuĀrstnieciskās īpašībasSpēcina zobus un kaulusMazina muskuļu spazma..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Jašmas, hematīta un tīģeracs kombinācijaNoderīgs ja esam dzīves aktīvā fāzē, vai gatavojamies tādaiPastiprina fizisko izturību un vitalitāti, stimulē darbaspējasNostiprina enerģētiku un palīdz pārvarēt mentālu nogurumuModina vīrišķību, tanī pašā laikā mācot rīkoties saskaņā ar apstākļiemPalīdz aizst..
8,00€
Bez nodokļa:6,61€
Saulesakmens (heliolīts) – aizsargājošs akmens. Pamodina kosmisko apziņu un palīdz gaismas ķermeņa attīstībai. Novietots pie baltas sveces, saulesakmens izplata aizsargājošas enerģijas pa visu māju. Saulesakmens dod papildus enerģiju, kad esat slims, vai stresā, palielina seksuālo enerģiju un pašdzi..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 189 (Kopā lapu - 16)