Izvēlne
Your Cart

Dziedošie trauki

Dziedošie trauki
Koshi vēja zvanu komplekts
Pieprasīta prece
Komplektā ietilpst četru stihiju vēja zvani. Tie ir autentiski, oriģināli un augstas kvalitātes instrumenti. Tie ir darināti ar rokām Pireneju pakājē, katrs zvans ir patiesi smalks meistardarbs.Rezonanses cilindra pamatnē ar sudrabi piemetināti astoņi akordi. Pateicoties precīzai noskaņošanai r..
184,00€
Bez nodokļa:152,07€
Koshi vēja zvans (zemes stihija)
Pieprasīta prece
Stihija zemeTie ir autentiski, oriģināli un augstas kvalitātes instrumenti. Tie ir darināti ar rokām Pireneju pakājē, katrs zvans ir patiesi smalks meistardarbs.Rezonanses cilindra pamatnē ar sudrabi piemetināti astoņi akordi. Pateicoties precīzai noskaņošanai radīti toņi ar daudziem virstoņiem. Zem..
47,00€
Bez nodokļa:38,84€
Koshi vēja zvans (ūdens stihija)
Pieprasīta prece
Stihija ūdensTie ir autentiski, oriģināli un augstas kvalitātes instrumenti. Tie ir darināti ar rokām Pireneju pakājē, katrs zvans ir patiesi smalks meistardarbs.Rezonanses cilindra pamatnē ar sudrabi piemetināti astoņi akordi. Pateicoties precīzai noskaņošanai radīti toņi ar daudziem virstoņiem. Ze..
47,00€
Bez nodokļa:38,84€
Bērza koksnes instruments rada lietus vētras pietūkuma skaņas ar īpaši ilgu uzturēšanu. Sāciet maigi, lēnām pagriežot lietus koku, ļaujot pildījumam pilēt uz leju, pēc tam pievienojiet strauju skaņas crescendo, lai aizpildītu vietu mūzikas gabalā vai eksperimentētu ar dabiskiem skaņas efektiem. ..
90,00€
Bez nodokļa:74,38€
Wah wah nūjiņa 320 mm
Pieprasīta prece
Garums 320 mmWah Wah  nūjiņas ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Es..
70,00€
Bez nodokļa:57,85€
Garums 270 mmWah Wah nūjiņas ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esa..
60,00€
Bez nodokļa:49,59€
Garums 210 mmWah Wah ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esat noteik..
45,00€
Bez nodokļa:37,19€
Garums 165 mmWah Wah ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esat noteik..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
Garums 145 mmWah Wah  ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esat notei..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Unikāla okeāna viļņu skaņa!Bungas rada nomierinošu sērfošanas skaņu! Bungu materiāls no vienas puses ir sintētisks no otras dabīga kazas āda,kas ļaus jums izvēlēties starp diviem atšķirīgiem tembriem!..
130,00€
Bez nodokļa:107,44€
Izjūtiet un baudiet fantastisku okeāna viļņu skaņu!Bungas rada nomierinošu sērfošanas skaņu! Bungu materiāls no  dabīgas kazas ādas!..
130,00€
Bez nodokļa:107,44€
Unikāla okeāna viļņu skaņa!Bungas rada nomierinošu sērfošanas skaņu! Bungu materiāls no dabīgas kazas ādas!..
140,00€
Bez nodokļa:115,70€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 65 (Kopā lapu - 6)