Izvēlne
Your Cart

Sakarā ar mājas lapas modernizēšanu lūgums visiem esošajiem klientiem reģistrēt klienta kontu atkārtoti ! Paldies 

Dziedošie trauki

Dziedošie trauki
Augstas kvalitātes instruments. Komplektā divi papildus maināmi e toņa stobriņi un viens pāris sitamo kociņu!Izmērs 56*53*9 (cm) ..
270,00€
Koshi vēja zvanu komplekts
Pieprasīta prece
Komplektā ietilpst četru stihiju vēja zvani. Tie ir autentiski, oriģināli un augstas kvalitātes instrumenti. Tie ir darināti ar rokām Pireneju pakājē, katrs zvans ir patiesi smalks meistardarbs.Rezonanses cilindra pamatnē ar sudrabi piemetināti astoņi akordi. Pateicoties precīzai noskaņošanai r..
175,00€
Koshi vēja zvans (zemes stihija)
Pieprasīta prece
Stihija zemeTie ir autentiski, oriģināli un augstas kvalitātes instrumenti. Tie ir darināti ar rokām Pireneju pakājē, katrs zvans ir patiesi smalks meistardarbs.Rezonanses cilindra pamatnē ar sudrabi piemetināti astoņi akordi. Pateicoties precīzai noskaņošanai radīti toņi ar daudziem virstoņiem. Zem..
45,00€
Koshi vēja zvans (ūdens stihija)
Pieprasīta prece
Stihija ūdensTie ir autentiski, oriģināli un augstas kvalitātes instrumenti. Tie ir darināti ar rokām Pireneju pakājē, katrs zvans ir patiesi smalks meistardarbs.Rezonanses cilindra pamatnē ar sudrabi piemetināti astoņi akordi. Pateicoties precīzai noskaņošanai radīti toņi ar daudziem virstoņiem. Ze..
45,00€
Bērza koksnes instruments rada lietus vētras pietūkuma skaņas ar īpaši ilgu uzturēšanu. Sāciet maigi, lēnām pagriežot lietus koku, ļaujot pildījumam pilēt uz leju, pēc tam pievienojiet strauju skaņas crescendo, lai aizpildītu vietu mūzikas gabalā vai eksperimentētu ar dabiskiem skaņas efektiem. ..
90,00€
Garums 320 mmWah Wah  nūjiņas ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Es..
70,00€
Garums 270 mmWah Wah nūjiņas ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esa..
60,00€
Garums 210 mmWah Wah ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esat noteik..
45,00€
Wah wah nūjiņa 165 mm
-14 %
Garums 165 mmWah Wah ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esat noteik..
30,00€ 35,00€
Wah wah nūjiņa 145 mm
Pieprasīta prece
Garums 145 mmWah Wah  ir uzskaņotas 8Hz frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesela cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus. Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.Esat notei..
30,00€
Okeāna bungas 16 collas
Pieprasīta prece
Unikāla okeāna viļņu skaņa!Bungas rada nomierinošu sērfošanas skaņu! Bungu materiāls no vienas puses ir sintētisks no otras dabīga kazas āda,kas ļaus jums izvēlēties starp diviem atšķirīgiem tembriem!..
120,00€
Izjūtiet un baudiet fantastisku okeāna viļņu skaņu!Bungas rada nomierinošu sērfošanas skaņu! Bungu materiāls no vienas puses ir sintētisks no otras dabīga kazas āda,kas ļaus jums izvēlēties starp diviem atšķirīgiem tembriem!..
130,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 53 (Kopā lapu - 5)