Izvēlne
Your Cart

Piegādes informācija

Piegāde izmantojot omniva pakomātus

Veicot pasūtījumu Jums ir iespēja izvēlēties sev vēlamo pakomātu! Par preces piegādi saņemsiet īsziņu un epasta ziņojumu! Prece kas pārsniedz  omnivas pakomātu izmērus tiks piegādāta ar kurjeru!

Piegāde pa pastu

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus. Piegāde tiek veikta uz to Pasta nodaļu, kura apkalpo Jūsu norādīto adresi. No Latvijas Pasta Jūs saņemsiet SMS ziņu uz savu norādīto tālruņa numuru, tiklīdz Jūsu pasūtījums būs pieejams norādītajā Pasta nodaļā. Pasta nodaļā sūtījumu var izņemt tikai pasūtījuma veicējs personīgi, uzrādot personu apliecinošu dokumentu; cita persona nevar saņemt paku Jūsu vietā. Latvijas Pasta darba laiku lūdzam skatīt tuvākajā pasta nodaļā.
Preču sūtījumi, kas smagāki par 20 kg, kā arī nestandarta izmēra pakas, vienmēr tiek piegādāti ar kurjeru.

 

Piegāde ar Ekspress Pasts kurjeru:

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot Express Pasts kurjera servisu. Pasūtījums tiek nogādāts norādītajā adresē. Lielgabarīta sūtījumus, kas smagāki par 30 kg, kurjers piegādā  tikai līdz daudzdzīvokļu mājas parādes durvīm, privātmājai līdz vārtiem, ienešana un uznešana uz konkrētu stāvu netiek nodrošināta. Piegādes rītā Jūs saņemsiet informatīvu SMS ziņu uz savu norādīto tālruņa numuru, par to, ka šodien tiks piegādāts sūtījums, kā arī kurjera telefona Nr., gadījumā, ja vēlaties precizēt piegādes laiku vai mainīt pasūtījuma saņemšanas dienu. Ja piegādes laikā Jūs nebūsiet mājās, tad Express Pasta  kurjers Jūsu pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz Express Pasta noliktavu. Divu nedēļu laikā Express Pasts sazināsies ar Jums personīgi, lai vienotos par atkārtotu piegādes dienu. Sūtījums Express Pasta noliktavā var tikt uzglabāts 30 dienas, šajā laika periodā Jūs arī personīgi varat sazināties ar Express Pasta  zvanu centru (+371 67008008), lai vienotos par atkārtotu piegādes dienu.

Kurjera piegādes darba laiks darba dienās:

Latvijas galvaspilsētā Rīga – no 8:00 - 21:00, par piegādēm pēc 17:00 iepriekš vienojoties ar Express Pastu,

Pārējā Latvijas teritorijā – no 08:00 līdz 17:00
Gadījumos, ja tiek konstatēti ārēji sūtījuma iepakojuma bojājumi, saņēmējs ir tiesīgs nepieņemt sūtījumu, pirms tam kopīgi ar kurjeru sagatavojot bojājuma aktu. Pirms sūtījuma saņemšanas kurjeram nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.

 

Cenrādis:

 

Saņemot pasūtījumu mūsu noliktavā: par brīvu

Saņemot pasūtījumu Omniva pakomātā: 3.60 Eur

Saņemot pasūtījumu Latvijas pasta nodaļā: 3.60 Eur

Saņemot pasūtījumu ar kurjeru: atkarībā no atrašanās vietas saskaņojot izmaksas!