Izvēlne
Your Cart

Kalnu kristāla atslēgu piekariņš

Kalnu kristāla atslēgu piekariņš
Pieprasīta prece
Kalnu kristāla atslēgu piekariņš
13,00€
Bez nodokļa: 10,74€

Spēka akmens, dvēseles spogulis. ‘’Dziedināšanas meistars’’ no minerālu pasaules, ar ļoti augstu vibrāciju un daudzpusēju dziedināšanas spēju. Saistīts ar visiem elementiem (uguns, gaiss, zeme, ūdens) un virzieniem (dienvidi, austrumi, ziemeļi, rietumi). Kvarca kristāli ir programmējami, un tiem ir īpašība programmu saglabāt daudz ilgāk, nekā citiem kristāliem. Meditējot ar to, veicina savienošanos ar augstākām sfērām vai augstāko Es. Absorbē, uzglabā, atbrīvo un regulē enerģiju. Aizsargā pret negatīvām enerģijām, kā arī palīdz atbrīvoties no tām, kuras uzņemtas no citiem. Balansē un atdzīvina (spēcina) fizisko, mentālo, emocionālo un garīgo līmeni. Palielina psihiskās spējas. Spēcina un stabilizē ķermeņa enerģijas laukus. Palīdz savienoties ar personīgajiem eņģeļiem. Spēcina visu, kas atrodas tam blakus (palīdz uzlādēt arī citus akmeņus un ārstniecības augus). Palīdz emocionālajā dziedināšanā, balansē domāšanu abās smadzeņu puslodēs, palīdz atcerēties aizmirstās atmiņas, aizsargā auru, balansē un attīra čakras. Novietots blakus datoram, noņem statisko elektrību, un neitralizē starojumu.

Mazina sāpes, stimulē imūnsistēmu. Palīdz pie sliktas dūšas, caurejas, drudža, zarnu problēmām, hronisku nogurumu un pietūkumiem. Palielina koncentrēšanās spēju.

Kombinācijā ar pērli vai akvamarīnu, palielina psihiskās spējas, kombinācijā ar hematītu – palīdz dziedēt iekaisuma procesus.

Kvarca drūza – spēcina enerģiju, bet ar maigām vibrācijām, lai vieglāk būtu pieņemt bāzes enerģiju, īpaši, ja drūzu nesedz cits kristāls, piemēram, danburīts. Māca saņemt baudu no visa, ko dzīve var piedāvāt. Palielina spēkus un atgriež motivāciju. Ideāla harmonijas radīšanai un līdzsvara atgūšanai.


Avots: litoterapija