Izvēlne
Your Cart

Pērles atslēgu piekariņš

Pērles atslēgu piekariņš
Pērles atslēgu piekariņš
13,00€
Bez nodokļa: 10,74€

Pērlēm piedēvē īpašību atvieglināt hipertonisku krizi, izārstēt nieru, aknu, kuņģa un zarnu saslimšanas. Stabilizē arī nervu sistēmas darbību. Litoterapevti runā, ka akmeni var izmantot kā indikatoru, lai definētu jaunveidojumus (atšķirīgu audzēju), tā kā viņš reaģē uz skābju organisma balansa izmaiņām — skapst, zaudē spīdumu.

Izsenā Ēģiptē pērles skaitījās par akmeni, kas nes īpašniekam ilggadību un skaistumu. No stāsta zināms, ka slavenā cariene Kleopatra ne tikai nēsāja kaklarotas un aproces no pērlēm, bet arī ikdienā dzēra dzērienu no pērlēm, kuras ir izšķīdinātas etiķī (dažreiz raksta ēzeļmātes pienā), jaukto ar granātsulu, Slavenas sirds iekārotājas laikabiedri apgalvoja, ka tieši pateicoties šim dzērienam carienei izdevās ilgi saglabāt jaunību un pievilcību. Vidējos gadsimtos radās paraža dāvāt līgavai laulības dienā pērles diegu, tā kā skaitījās, ka tas nostiprina izredzētā mīlestību un garantē tās uzticību. Tas ir jādara vai jaunam dzīvesbiedram, vai viņa vecākiem.

Pērles, kurus mantoja līgava, viņa nekad nevilka, tā kā skaitījās, ka tie atnesīs nelaimi. Rotājumu, ko dāvināja vīrs, viņa vilka tikai svinīgos gadījumos. Astrologi apgalvo, ka nēsāt šo akmeni var tikai aproču vai kreļļu veidā. Ar šo dārglietu vajag ļoti piesardzīgi apieties. Pērles ir nekaitīga tikai spēcīgiem ar garu, ļaužu, kuri ir pārliecināti par sevi. Vāju, bezgribas cilvēku pērles pilnībā dezorganizēs. Nedrīkst nēsāt šo akmeni ļaudīm, kas strādā ar bērniem, aktieriem un ceļotājiem. Veiksmi, laimi un mīlestību pērles nes Ūdensvīriem un Zivīm. Pārējās zodiaka zīmes var nēsāt viņu, ņemot vērā norādītos ieteikumus.

Avots: litoterapija