Izvēlne
Your Cart

Mēnessakmens auskari

Mēnessakmens auskari
Mēnessakmens auskari
20,00€
Bez nodokļa: 16,53€

Mēnessakmens (ūdens opāls) – iekšējās augšanas un spēka akmens. Nes labu veiksmi, palīdz paredzēt nākotni, palielina intuīciju, nes panākumus mīlestībā un sniedz veiksmi kā uz zemes, tā jūrā. Balansē vīrišķās un sievišķās vibrācijas. Mēnessakmens sniedz pārliecību un mierīgumu. Atver sirdi, un ļauj enerģijai dziedēt apakšējās čakras. Mazina emocionālās traumas. Maigi nomierina enerģijas lauku (auru), attīra no negatīvās enerģijas. Pastiprina dabiskos aizsarginstinktus. Intuitīvi palīdz sekot pareizajam virzienam. Piesaista cilvēku sirdis, palīdz atbrīvoties no emocionālās spriedzes un bailēm no nezināmā. Nerekomendē lietot uguns stihijas zīmēm (aunam, lauvai, strēlniekam).

Lieliski sader kopā ar zeltaini dzelteno labradorītu (zeltaini dzeltenais labradorīts nes spēcīgu vīrišķo enerģiju, mēnessakmens – sievišķo). Lai labāk sabalansētu vīrišķās un sievišķās enerģijas mēnesakmeni var kombinēt arī ar saulesakmeni, savukārt merlinīts palīdz akcentēt mēnessakmens maģiskās īpašības. Lai pastiprinātu psihiskās spējas (gaišredzību u.c.) var kombinēt ar labradorītu, ametista kristāliem vai moldavītu, lai pastiprinātu psihisko aizsardzību – ar melno turmalīnu.

Stimulē epifīzes darbību un balansē hormonu ciklus ar dabas ritmiem. Palīdz gremošanas un reproduktīvajai sistēmai, mazina stresu un bezmiegu. Palīdz dziedēt tūsku, paralīzes, multiplo sklerozi, artrītu, galvas sāpes un kuņģi. Mazina baiļu sajūtu un uzlabo atmiņu. Dziedē nervu sistēmu, pielieto pie urīnizvadsistēmas, aknu, žultspūšļa un mugurkaula slimībām, kā arī pie asins slimībām.

Avots: litoterapija