Izvēlne
Your Cart

Topāza gredzens (13)

Topāza gredzens (13)
Topāza gredzens (13)
40,00€
Bez nodokļa: 33,06€

Diametrs: 18,5 mm

Actiņas diametrs: 8 mm

Topāzs ir silikātu minerāls, kas satur alumīniju un fluoru. Bez piejaukumiem topāzs ir bezkrāsains un caurspīdīgs. Tomēr tas bieži ir sastopams krāsains, jo ir dažādi piejaukumi, piemēram, dzelzs, titāns, hroms un vanādijs. Šādu topāzu izplatītākās krāsas ir zilā, brūnā, oranžā, dzeltenā, zaļā un rozā krāsa.

Topāzs (sudraba/dzidrais/baltais) – mierina, dziedē, stimulē, uzlādē un harmonizē ķermeņa meridiānus – novada enerģiju tur, kur tā ir visvairāk nepieciešama. Sniedz prieku, cēlsirdību, pārpilnību un labu veselību. Veicina gaišredzību. Topāzs zināms arī kā mīlestības un veiksmes akmens. Mazina spriedzi, veicinot relaksāciju. Palīdz risināt problēmas un izpaust idejas. Sniedz skaidrību un loģiku jebkurā situācijā. Uzskata, ka palīdz cīņā pret bailēm, tai skaitā, bailēm no tumsas, kā arī palīdz attīrīt dvēseli un karmu. Piemīt aizsargājoša iedarbība (pret negatīvām enerģijām).

Fiziski uzlabo gremošanu, un palīdz cīņā pret ēšanas traucējumiem (anoreksiju, bulīmiju). Stiprina nervus un stimulē vielmaiņu. Uzlabo koncentrēšanās spējas, palīdz pret bezmiegu un izvadīt toksīnus, mazina nakts murgus. Spēcina aknas un nieres, stimulē asinsriti, palīdz pasargāt no sirds slimībām un vēnu varikozes. Palīdz arī brūču, ādas bojājumu un žultspūšļa slimību gadījumā.

Balts topāzs attīra emocijas un darbības, novirza enerģiju turp, kur tā vajadzīga visvairāk. Tas rosina patiesību un piedošanu. Palīdz atrast savu ceļu.

Avots: litoterapija