Izvēlne
Your Cart

Dziedošais trauks 4

Dziedošais trauks 4
Dziedošais trauks 4
197,00€
Bez nodokļa: 162,81€

Svars 1,46 kg un  diametrs 22,8 cm

          Dziedošie trauki rada skaņu, kas ieved dziļā meditatīvā stāvoklī, kura mērķis ir sasniegt apgaismību. Lai cilvēks labi justos, visa pamatā ir pareiza enerģētisko centru darbība. Katrs enerģētiskais centrs un tā darbība, protams, ir atkarīga no mūsu domām un jūtām. Tomēr sakārtot savus enerģētiskos centrus var arī izmantojot skanošās bļodas, ko budistu mūki ir izgatavojuši no deviņiem metāla sakausējumiem. Skaņa vienmēr ir bijusi savienotāj posms starp cilvēku un dievišķo. Fiziskajā līmenī ar skanošo bļodu palīdzību ir iespējams dziedināt slimības, pārtraukt sāpes un atjaunot enerģijas līdzsvaram organismā.

Tibetas trauki palīdz mazināt stresu, tos izmanto Reiki dziedniecībā, čakru līdzsvarošanā, un pat mūzikas radīšanā.

Austrumu medicīna uzskata, ka slimību cēlonis ir bloķēta enerģijas plūsma. Tibetas dziedošo trauku skaņas atbloķē enerģētiskos kanālus, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem un cilvēks atkal jūtas vesels un laimīgsZvanu skaņas izraisa tūlītēju spēju koncentrēties. Skaņa atver stāvokli, kas līdzsvaro abu smadzeņu pusložu darbību. Ir pierādīta pat Tibetas trauku skaņas ārstnieciskā iedarbība, kas maina apziņu un rada dziļu mieru, dāvā labklājību un veselību. Būtiski, ka skaņai ir nozīmīga loma vēža slimnieku ārstēšanā ar ķīmijterapiju, jo Tibetas trauku skaņa palīdz noņemt sāpes.
Skaņas vibrācijas ir tādas frekvences, kas izraisa dziļi meditatīvu stāvokli, tādējādi noskaidrojot prātu un attīrot vietu intuīcijai. Mūsdienu medicīna atzīst, ka Tibetas trauku skaņas ir dziedējošas. To enerģija ir sava veida zāles, kas rada sakrālu telpu, kurā cilvēkus var dziedēt no stresa, hroniska noguruma, sāpēm un depresijas. Uzlabojas atmiņa, parādās enerģija, vairojas prieks, atveras radošums un dziļi personiski atklājumi. Ietekme saglabājas vairākas dienas.

Kā klausīties Tibetas dziedinošo trauku skaņās? Sākotnēji dziedinošo trauku skaņās var klausīties ar nelielu distanci, bet pamazām tos var novietot arvien tuvāk ķermenim. Šāds stāvoklis harmonizēs čakru darbību. Šīs prakses laikā ieteicams vilkt apģērbu bez rāvējslēdzējiem, pogām, kā arī atteikties no rotām.
Dziedināt sevi iespējams arī caur attālumu. Ir izmantojams telefons ar austiņām, kas spēj nodot skaņu vibrācijas un palīdz tās vizualizēt.
Lai iegūtu noturīgu efektu, iesakāms vismaz mēnesi nepārtraukti meditēt. Sākotnēji notiks atbrīvošanās no enerģijas blokiem, toksīniem, negācijām un tikai pēc tam var strādāt ar jaunu pozitīvu nodomu rosināšanu dzīvē, mainot apziņu.
Šāda meditācija ir noderīga arī reizēs, kad jārod atbilde uz kādu jautājumu. Skaņu vibrācijas atdzīvina un ļauj sajusties iekšēji visu spēcīgam un vēl vairāk saplūst ar Visumu.

Skaņa ir viss. Tā ir viena no dievišķās mīlestības izpausmēm. Skaņa ir enerģija, un, darbojoties ar to, dziedot vai dungojot, vairojas mīlestības apjoms. Un mīlestība dziedina...