Izvēlne
Your Cart

Kianīta kulons

Kianīta kulons
Kianīta kulons
15,00€
Bez nodokļa: 12,40€

Izmērs: 3,0 * 1,0 cm

Kianits ir apveltīts ar īpašību dāvāt savējam īpašniekam uzticību, pieticīgu, šķīstību. Tas vienkārši nepieciešams ļaudīm, kas ir pievērsti mīlestību intrigām un pārvērtē savējās dabu spējas.

Bez tam, kianits palīdz cilvēkam koncentrēt savējos spēkus uz vienas lietas, nevis mētāties ar tiem lieki, mēģinot izdarīt dažus uzreiz. Kianits palīdz izvēlēties to lietu, kura atnesīs viņu īpašniekam vislielāko profītu (no materiālas peļņas līdz slavas panākumam).

Ja kianita īpašnieks ir labs un krietns, akmens apsargā viņu no partnera uzbāzības, saista pie viņa simpātiju un citu ļaužu uzticību, palīdz piecelties pa karjeru kāpnēm. Kianits nostiprina atmiņu, modina zināšanu slāpes, padara īpašnieku par apdomīgu, saprātīgu, novērš bīstamās ilūzijas. Kianita īpašnieks nekad nesāks aloties uz savi vai citu, bet gan skaidri vērtēs situāciju.

Kianīta krāsas – zila, zaļa, balta, tumši pelēka un melna. Zilā krāsa (visizplatītākā) - rosina mieru un klusumu, kā arī uzlabo komunikāciju un psihisko saprašanu. Kristāls ar īpaši vieglu un ātru vibrāciju, kas acumirklī aktivizē augstākās čakras un nes apgaismību. Palīdz ātri ieiet dziļā meditācijā. Veicina runas dotības. Labi noder pie meditācijas un relaksācijas. Kianīts neuzkrāj negatīvās enerģijas, tādēļ to nekad nevajag attīrīt. Piesaista gaismas būtnes (eņģeļus, garīgos vadītājus). Balansē (izlīdzina) čakras (dažreiz ļoti strauji un pēkšņi). Noņem blokādes. Attīra enerģētisko lauku un izveido aizsardzības vairogu. Palīdz atvērt trešo aci, kas veicina telepātiju, intuīcijas attīstību, gaišredzību un citas psihiskās spējas. Īpaši spēcīgs un noderīgs akmens, ja jums bijusi ķirurģiska iejaukšanās - tās rezultātā var būt izveidojušies enerģētiskie robi, kurus kianīts aizpilda. Balansē Iņ un Jaņ enerģijas. Veicina apskaidrību, nomierina nervus, uzlabo atmiņu. Aktivizē fiziskās spējas, palīdz pārvarēt senus emocionālus šķēršļus.