Izvēlne
Your Cart

Dūmu kvarca lode 6,5 cm

Dūmu kvarca lode 6,5 cm
Dūmu kvarca lode 6,5 cm
140,00€
Bez nodokļa: 115,70€

Diametrs 6,5 cm

Dūmu kvarcs (rauhtopāzs) – aizsardzībai un iezemēšanai. Izturības, sapņu akmens. Aizsargā no jebkāda veida apkārtējās negativitātes. Attīra enerģētiskos kanālus, neitralizē negatīvo enerģiju aurā. Ja jūtaties nelaimīgs vai sliktā noskaņojumā, dūmu kvarcs ātri uzlabos omu. Mazina datora un citu elektroierīču starojumu. Uzsūc un pārveido negatīvo enerģiju. Meditācija ar dūmu kvarcu var atnest informāciju no citām sfērām uz fizisko. Saistīts ar visuma skaņām – palīdz labāk tās uztvert (ieskaitot telepātiskās skaņas). Palīdz atklātu jūsu iekšējo būtību, ieskaujot tumšās vietas gaismā un mīlestībā, kā arī atbrīvoties no ilūzijām. Palielina pašcieņu un dzīves prieku, uzlabo organizatoriskās prasmes. Balansē ķermeņa un prāta enerģijas. Palielina intuīciju un izdzīvošanas instinktus. Mīkstina vilšanās sajūtu (tai skaitā vilšanos sevī).

Dūmu kvarcu var kombinēt ar citiem garīgās iezemēšanas akmeņiem – melno obsidiānu, apaču asarām (obsidiāna paveids), melno turmalīnu, dalmāciešu jašmu, uguns ahātu un melno kianītu. Pie garīgās pārveidošanās iesaka kombinēt ar moldavītu. Dūmu kvarcs spēcīgāk iezemē un aizsargā kombinācijā ar sugilītu.

Stiprina ķermeni, mazina sāpes un relaksē. Palīdz pret skumjām, izmisumu, depresiju, uzmācīgām idejām, krampjiem, muguras problēmām, galvas sāpēm. Stiprina nervus, sniedz enerģiju. Mazina panikas lēkmes (saasinājuma brīdī tas jāsaspiež dūrē, un domās jāvēršas pie tā pēc palīdzības) un nakts murgus. No organisma palīdz izvadīt toksīnus. Uzlabo virsnieru, nieru un aizkuņģa dziedzera funkcijas. Palīdz atmest smēķēšanu, un tikt galā ar alkoholismu.

Viens no kvarca paveidiem. Akmens ir unikāls ar savu spēju izkliedēt dusmas un aizkaitinājumu. Nes veiksmi, palīdz pareizi izvēlēties draugus un mīlestību. Sargā ģimenes laimi, aizsargā no nelaimēm un noskaudumiem. Uzlabo intuīciju. Īpaši ieteicams strēlnieka zīmē dzimušajiem. 

Dūmainais kvarcs – viens no spēcīgākiem un varonīgākiem tumšiem akmeņiem pasaulē. Bet ja dūmaino kvarcu izmanto ar labvēlīgu apņēmību, tad viņš ir spējīgs aktivizēt pirmatnējus cilvēka instinktus, padarīt viņu par vairāk dzīves spējīgu, vīrišķību, spējīgu pārvarēt jebkurus šķēršļus. Viņš padara savu īpašnieku par seksuāli aktīvu, dzīvespriecīgu, nenogurdinošu darbā.

Avots: litoterapija