Izvēlne
Your Cart

Melnā ahāta kulons

Melnā ahāta kulons
Jaunums
Melnā ahāta kulons
10,00€
Bez nodokļa: 8,26€

Izmērs: 3,0 * 2,0 cm

Melnais ahāts – tāpat vada enerģiju, kas saistīta ar uguni un ietver sevī aizsargājošus spēkus. Ļoti bieži to nēsā, lai iegūtu sev lielāku drošsirdību un drosmi. Piedaloties kādās sacensībās vai konkursā, melnais ahāts var palielināt uzvaras un veiksmes iespēju.

Sargātājs, kas aizsargā cilvēku no katastrofām un melnās maģijas uzbrukumiem. Tas piešķir cilvēkam lielu iekšējo spēku, gara stingrību, morālu izturību un labu materiālo stāvokli. Veicina cilvēka dzīves pozīcijas nostiprināšanos, palīdz viņam būt apdomīgākam un mērķtiecīgākam, attiecības ar tuvajiem padara noturīgākas un stabilākas.

It īpaši augstu tiek vērtēti melnie ahāti, kaut gan tie ir divsejaini pēc savas dabas: no vienas puses, sniedz varu pār elles spēkiem un pasargā no briesmām, bet tajā pašā laikā, var novest pie bēdām un strīdiem, kā arī izraisīt neparedzētas situācijas.

Melnais ahāts ar baltām dzīslām, brīdina par briesmām, ar kurām saskarsies cilvēks, kurš nēsā šo akmeni, palīdz viņam gūt uzvaru pār ienaidniekiem, tāpat arī būt veiksmīgam spēlēs.

Melnais ahāts ir vairāk piemērots izvēlīgiem cilvēkiem – līderiem vai cīnītājiem par taisnīgumu. Tas pasargā, palīdz savaldīt ļaunus spēkus, pasargā no burvestībām, bet to ir nepieciešams periodiski noņemt un sniegt „atelpu”, iemērkt sālsūdenī, ļaut „pagulēt” svaigā gaisā, attīrīt uguns liesmās.

Melnais ahāts sniedz aizsardzību no pretsitiena maģijā.

Melni-baltais ahāts: ietver sevī ar zemi saistītu enerģiju. Tiek uzskatīts, ka, no melni-baltā ahāta izgatavots amulets, ir spējīgs turēt cilvēku tālāk no iespējamām fiziskām briesmām.