Izvēlne
Your Cart

Māte Marija (fluorīta)

Māte Marija (fluorīta)
Māte Marija (fluorīta)
Māte Marija (fluorīta)
Māte Marija (fluorīta)
Māte Marija (fluorīta)
30,00€
Bez nodokļa: 24,79€

Figūras augstums: 10 cm

Fluorīts – ģenialitātes un talanta akmens. Spēcīgs aizsargājošs akmens, pielietojams garīgās enerģijas iezemēšanai un harmonizācijai. Uzskata, ka tas absorbē un neitralizē negatīvās vibrācijas, attīra auru un čakras. Pastiprina citu akmeņu vibrācijas, palielina koncentrēšanās spēju (arī meditācijas laikā), palīdz pieņemt lēmumus. Strādājot ar augšējām čakrām, fluorīts palielina intuitīvās spējas, saista cilvēka prātu ar visuma apziņu, un veicina saikni ar garu. Rada prāta skaidrību, smadzenēs palielina dzīvības spēku, balansē smadzeņu puslodes. Palīdz saskatīt realitāti un patiesību aiz ilūzijām, kā arī atbrīvoties no ierobežojumiem, un atklāt sev jaunas perspektīvas.

Violetais fluorīts pārstāv dvēseles izpausmi, stimulē trešās acs čakru. Violeto fluorītu var pielietot, ja patiesi vēlas koncentrēties uz dvēseles izpausmi un precīzi saprast tās ziņojumus. Palielina intuīciju. Sekmē strukturētu domāšanu, un palīdz atrisināt garīgas problēmas. Mazina apjukumu, un palīdz koncentrēties. Fluorīts regulāri jāattīra.

Var izmantot pie čūlām (t.sk. herpes), brūcēm, elpošanas ceļu saslimšanām (stimulē šūnu atjaunošanos), stiprina kaulus, palīdz pie locītavu problēmām. Palīdz ārstēt galvas smadzeņu un sirds asinsvadu sistēmas slimības. Fluorīts visbiežāk tiek izmantots kā līdzeklis, kas palīdz cīņā ar galvassāpēm, palīdz pie tādām nopietnām saslimšanām kā epilepsija un skleroze. Daži litoterapeiti uzskata, ka fluorīts tonizē nervu sistēmu, noņem stresa situāciju negatīvās sekas, normalizē miegu, atbrīvo no bezmiega un murgiem.

Avots: litoterapija