Izvēlne
Your Cart

Šungīta un kalnu kristāla rokassprādze (91)

Šungīta un kalnu kristāla rokassprādze (91)
Šungīta un kalnu kristāla rokassprādze (91)
25,00€
Bez nodokļa: 20,66€

Rokas apkārtmērs: 19 cm

Kristālu diametrs: 0,8 cm

Atver trešās acs un galvvidus čakras, palīdz saprast cilvēka sūtību uz zemes un garīgo mērķi.

Apskaidro un pastiprina sapņus. Palīdz cilvēka organismam darboties kā vadītājam, kas nes garīgo enerģiju un atstaro fizisko enerģiju kosmosā.Mazina bezmiegu,īpaši,ja to izraisa garīga pārslodze.Nes pozitīvas jūtas,optimismu un cerību nākotnei.

Šungīts pateicoties tā melnai krāsai ir labs līdzeklis saaukstēšanās saslimšanu ārstēšanai, īpaši to, kas ir saistītas ar organisma atdzesēšanu. sungits Tomēr ir jāatceras, ka šī akmens ilgstoša iedarbība uz organismu var izsaukt nieru enerģētikas pazemināšanos un arteriālā spiediena pazemināšanos. Minerāli pielieto diezgan reti. Visbiežāk netradicionālajā medicīnā tiek izmantots šungīta ūdens. Šungīta nogulumu avotu ūdeņu ārstnieciskās īpašības ir pazīstamas jau kopš seniem laikiem. Šo avotu ūdens ir apveltīts ar pretiekaisuma īpašībām. Tautas dziednieki rekomendē lietot šungīta ūdeni astmas, dažādu alerģiju, ādas slimību un strutojošo brūču ārstēšanai.

Šungīta maģiskas īpašības ir ļoti daudzveidīgas. Aplams ir uzskats, ka melns akmens nes sevī tikai negatīvo enerģiju. To izmanto gan melnā maģija, gan baltā. Mūsdienu praktizējošie magi izmanto šungītu amuletu izgatavošanai, kuru darbība ir vērsta uz aizsardzību no tumšajiem spēkiem. Savam saimniekam šāds aizsargs nes mieru. Mūsdienu maģijā pastāv uzskats, ka no šī minerāla izgatavotās piramīdas ir spējīgas norobežot cilvēku no televizora un datora monitoru negatīvās enerģijas.

Avots: litoterapija