Izvēlne
Your Cart

Sakarā ar mājas lapas modernizēšanu lūgums visiem esošajiem klientiem reģistrēt klienta kontu atkārtoti ! Paldies 

Selenīta lampa

Selenīta lampa
Selenīta lampa
Selenīta lampa
2-3 Dienas
Selenīta lampa
Selenīta lampa
Selenīta lampa
Selenīta lampa
120,00€

Augstums 45 cm, diametrs 11 cm

Marmora paliktnis

Selenīts (ģipša paveids) – prāta skaidrības akmens. Maigs dziedināšanas akmens. Nes sievišķo enerģiju. Savieno gaismas enerģiju ar fizisko būtni. Labs eņģeļu savienojuma akmens – veicina komunikāciju ar visiem debesu līmeņa aspektiem (eņģeļiem, garīgajiem pavadoņiem). Nomierinošs kristāls, kas iedveš mieru, un lieliski noder pie meditācijām. Uzskata, ka tam ir spēja skanēt organismu, lai atklātu slimības un funkciju traucējumus. Palīdz attīrīt blokādes no čakrām, dziedēt fizisko ķermeni un iegūt garīgo līdzsvaru. Domas apvelta ar enerģiju, kas nepieciešama, lai tās īstenotu. Pastāv uzskats, ka selenīts palīdz programmēt vai atprogrammēt kvarca kristālus, kā arī aizsargāt personu vai vidi no citu ietekmes. Attīrīt to iesaka mēness gaismā, nevis ar ūdeni.

Palīdz mugurkaulam, skeleta sistēmai, šūnu struktūrai, ādai, pie kalcija deficīta, lēkmēm un epilepsijas. Nomierina nervus, noņem blokādes. Labvēlīga ietekme uz dzimumorgāniem (prostatu, olnīcām, dzemdi). Var palīdzēt dziedināt aknu, liesas, endokrīnās sistēmas un kuņģa-zarnu trakta slimības. Mazina galvassāpes, apātiju, palīdz cīņā pret iekaisumiem un infekcijām.

Selenīts - Mēness akmens, kura spējas pieaug Jauna mēness laikā, pastiptinot arī akmens krāsu.

Selenīts palīdz oratoriem, laba dāvana diktoriem, skolotājiem un partiju darboņiem. Pastiprina saimnieka mēness īpašības - emocionalitāti, tieksmi pēc mājīguma, vēlmi ceļot. Piešķir sapņainību, maigumu, aktivizē atmiņas.

Selenīts var palīdzēt barojošām mātēm, kurām nav pietiekami daudz piena, stiprina zobu kaulu sastāvu. Labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, palīdz attīstīt intelektu un stiprina gribasspēku, palīdz koncentrēties.

Selenīts palīdz izvarīties no trauksmes un nemiera. Tiem, kuri nokļuvuši saražģītās situācijās, selenīts palīdzēs skaidri apzināt situāciju un atrast izeju. Palīdzēs samierināt strīdniekus, ātrāk aizmirstot pāridarījumus un aizvainojumus.

Avots: litoterapija